canlı müzik taksim

taksimde türkü bar ya da sanatçının çıktığı canlı müzik olan 4 erkek gidebileceğimiz yer tavsiyesi lütfen??

Taksim'de sanatçı çıkan bar pek kalmadı dense yeridir. canlı müzik genelde tr pop, rock ya da türkü şeklinde temel olarak. tr pop ve rock mekanlar size uymayacağına göre geriye türkü bar kalıyor. haftasonu çoğu mekanda damsız almıyoruz olayı var ama kimi türkü barlar sorun yaratmaz. bir de geç saatte gitmeyin, erkek nüfus azken alırlar ama baktılar aile pek yok, o zaman damsız erkek almayı durdururlar vs vs.. neyse yanyana olduklarından mütevellit bir yer tarif edeyim.
istiklal in solundan büyükparmakkapı sokağa dalıyoruz. sonra sağda mmarmara büfenin hemen yanından tekrar sağa sapıyoruz. o yolun sonunda 4, 5 tane türkü bar dizilidir yanyana. ekin, eylül giibi isimler geliyor aklıma. oraya gidip bakın. sadece birine gittim ama fena gözükmüyorlar. yalnız en sondaki barın önünden geçerken 3, 4 ramazan davulu görmüşlüğüm var :s dam dam dam diiye ramazan davulu olayı istemiyorsanız en sondakine gitmeyin.

diğer bir tarifi de şöyle yapabilirim: büyükparmakkapı değil bir sonraki sadri alışık sokaktan sağpıyoruz. sokağa girince az ilerde tekrar sol yapıyoruz. hemen türkü barların önüne geliyoruz.
  • pyro clustic flow  (04.06.11 14:25:41)
terkos pasajının yan tarafında beyzade diye bi yer var, sanatçı çıkıyor, bir erkek bir kadındı galiba genelde tsm tarzı söylüyor kadın olan. pahalı bir yer de değil hem, fena sayılmaz işte. www.beyzade.net bir de belirteyim bazen ortam güzel oluyor ama bazen tavernaya çok yaklaşıyor. 3 kere gittim ben 1 i si çok kötüydü.

  • ekaterina  (04.06.11 14:43:10)