EkşiDuyuru zirvesi istanbul parkuru

Sevgili atlar, kısraklar ve midilliler.

Ekşiduyuru zirvesi cumartesi akşamı saat 19:00 (7 olii) kadıköy Zurich cafe bar'da yapılıyor.

yerin tarifi;

bit.ly (speysıl tenks tu koskoca devletin adi osmanli lan)

zenc'in yol tarifi; boğa solunda kalacak sen tramvay yolundan (bahariye caddesi) yukarı çık. baya ilerle solunda büyük beyaz bina olacak (süreyya operası) onu da geç. sağ tarafta deriden var o sokaktan gir. in aşağıya. solunda rexx sineması olacak. onu da geç bay yengeçin çaprazında hemen. (:/)

ek1: Bu zürich cafe bar kadıköyde olup, içecek yiyecek olan bir yer. İçecek fiyatları aşşağıda zenc in postunda.

ek2: Haftaya yapılsaydı ya da 13 maryıstan sorna yapılsın diyen arkadaşlar; ne yazık ki haftaya benim işim olabilir, ondan sonraki hafta da zenc yurt dışına çıkıyor, yani bizim bir organizaysyonu üstlenebileceğimizin garantisi yok. o nedenle bir şey diyemiyoruz o günler için.

ek3: cidden zirveyi yarına sıkıştırmamızın sebebi bizim ileriki bir tarihte yapılacak organizasyonu üstleneceğimizin garantisinin olmaması. biz fotoğrafçılar olarak da genelde her hafta zaten öyle ya da böyle buluşuyoruz, en olmadı 2 haftada bir.
çıkar da birisi yok kardeşim bu saçmalık, bu kadar erken zirve yapılmaz derse ve organizayonu üstlenmeye gönüllü olursa kesinlikle mani olmayız. he biz yarın ekşiduyuru zirvesi yapılsın ya da yapılmasın bir kaç kişi her türlü buluşuyoruz. taleple doğru orantılı olarak da bir kaç hafta içinde başka bir zirve daha yapılabilir, hem önceden her şey ayarlanacağı için katılım daha da fazla olabilir, hem de mekan daha herkese uygun olabilir.

NOT: telefon numarası isteyen olursa özelden mesaj atsın bana ya da zenc e.

fiyatlar aşağıdaki gibidir;

33lük bira 3,50 tl
50lik bira 5tl
70lik bira 7,5 tl
tekila shot 6 tl
kahve 4 tl
çay 4 tl
patates 5 tl
çerez 4tl

ekşi fotodan gelenler (tabi ki duyurucular aynı zamanda);

1.zenc
2.rochefort
3.cedric
4.mrtksn
5.çikolatalı gofret
6.mgdr
7.hakankid
8.10ur1can
9.theodor
10.deeperdown
11.slizittin - büyük ihtimalle
12.slizittin'in +1'i - büyük ihtimalle
13.koskoca devletin adi osmanli lan
14.bonjurkes
15.vejeteryan vampir %70
16.nawres %47
17.take a minute
18.yesaya
19.agy
20.dieselsingle2 - belki
21.jesterdvine
22.zeynelali
23.cern de cayci olmak vardi - işi çıkmazsa
  • zenc  (06.05.11 09:06:22 ~ 07.05.11 08:51:34)
aşağı yukarı gelen kişilerin sayısı belli olursa mekanda yer ayırtırız. mekan kadıköy zürich bar. ucuz ve güzel bir mekan kendisi.

ayrıca gelenlere yaka kartı benden!!! ahey ahey.

orayı bilmiyorum diyenler mesaj atsın numaramı vereyim iletişelim
  • zenc  (06.05.11 09:08:09)
beni yazın hocalar, ben gelirim.

  • 10ur1can  (06.05.11 09:20:22)
Ben de gelirim amma keşke hatun sayısı fazla olsa. Yani kadın erkek eşitliği açısından şeyediyorum.

  • theodor  (06.05.11 09:50:22)
@theodor panpa erkek erkeğe çok daha güzel oluyor boşverjfdhdg

  • zenc  (06.05.11 09:56:09)
yok ya yeterince kadın olcaz. ben varım mrtksn var çikolatalı gofret var sora mgdr de bildiğim kadarıyla bayan.

yahu şimdilik kadın sayısı erkekten fazla duruyor!!ii
  • cedric tweedledee  (06.05.11 10:00:42)
14-15 Mayıs dışında herhangi bir gün olursa İstanbul +1

  • koskoca devletin adi osmanli lan  (06.05.11 10:07:53)
buluşma saat kaçta? ona göre bendeden de +1 olabülür

  • bonjurkes  (06.05.11 10:10:43)
buluşma saati 19,00 nasıl??

  • zenc  (06.05.11 10:11:58)
%70 bir ihtimalle ben de geleceğim. ayarlamaya çalışıyorum ;)

  • vejeteryan vampir  (06.05.11 10:12:43)
benim gelme ihtimalim %47.

ev arkadasimin dogum gunu seysi var, normalde bugun olacakti, son gelismelere gore yarin yapilacak gibi duruyor. kadikoy'de yaparsak gelip bi cayinizi icerim panpalar.
  • nawres  (06.05.11 10:23:07)
tamamdır, count me in, içmeceli olacak dimi? kuru kuru olmasın

  • bonjurkes  (06.05.11 10:50:01)
haziran'da yapın bu tarih çok erken :P

  • madyb  (06.05.11 11:06:06)
cumartesi ordayım panpalar. saati biraz daha aşşağı çeksek güzel olur gibi ama neyse.. bi hayırsever bana numarasını yazsın da ben zürih nerde bilmiyorum:)

  • deeperdown  (06.05.11 11:19:45)
yaz beni hocu oradayim.

  • yesaya  (06.05.11 11:36:51)
çok ayıp çookk:) pat diye yapılır mı hiç. 13 mayıstan sonra olaydı gelirdim

  • ilkinci  (06.05.11 11:39:43)
harbi ha, dun duyuru acildi yarin zirve yapilacak.

hep bu fotrafcilar yuzunden, zirvelerine adam bulamamislar, bizi cagiriyorlar.\

edit: panpa bu cevabi ciddiye almayin ya, oylesine yazdim:) dogum gunu seysi olmasa kesin gelirdim zaten, simdi de bi ugrama ihtimalim var.
  • nawres  (06.05.11 11:45:51 ~ 12:06:33)
Tam düşünüyordum sonraki duyuru zirvesi nezman diye. Fakat yarın bana imkansız. İyi eğlenceler :)

  • jesterdvine  (06.05.11 12:01:00)
anlaşılan belirlenen bu tarih değişmez. o zaman biz katılamayan duyurucular yakın bi tarihte yeniden toplaşalım. hem bu ilk katılıma giden arkadaşların tecrübelerini öğrenmiş olur, belki daha renkli bir gün için değişik fikirlerimiz olmuş olur.

  • ilkinci  (06.05.11 12:01:37)
4. haziran'da da yapalım bi tane millet dağılmadan hehe

  • madyb  (06.05.11 12:07:45)
arkadaşlar yarınkini bir yapalım. sonraki hafta yine yaparız. hava da düzelir hem :)

  • zenc  (06.05.11 12:08:47)
şimdilik tekrarı için açıkbi tarih diyelim istrerseniz. önce haftayı netleştirip sonra günü o hafta içinden herkese uygun bi gün yapabiliriz. çoğu kişinin net çalışma günleri yok. kimimiz serbest çalışıyor filan fıstık işte.. şimdiden katılacak arkadaşlara(yarınkine) iyi eğlenceler:)

  • ilkinci  (06.05.11 12:11:52)
fanlerim boşuna heveslenmesinler gelemiyorum ben.

  • desdinova  (06.05.11 12:23:58)
iskeleden zirveye: bit.ly

  • koskoca devletin adi osmanli lan  (06.05.11 12:53:51)
erken yapılmayaydı geleydik.

  • insan opusen hayvandir  (06.05.11 16:25:56)
@ioh; bir dahakine artık. zaten bu kadar talep varsa yakın bir zamanda daha da organize bir şekilde ve önceden haber verilerek yapılır.

  • cedric tweedledee  (06.05.11 16:36:50)
@esreföldö; ya hocam bu soru geliyor hep. gelen herkes içmek zorunda değil, hatta geçen zirvede içmeyen çok kişi vardı. bu zirveler onlar içiyor o nedenle ben gitmem ya da içmyene gelmesin mantığında yapılmamalı.

o nedenle görmek isteriz aramızda. he yok alkollü ortam bana dokunur diyorsanız, başka bir zaman bir kafede ne bileyim bir çay bahçesinde başka bir zirve yapılır.

jesterdvine ve desdinova için de, temsili birer kuklalarını yapar bir köşeye oturturuz, ordaymış gibi hissederiz falan. demokraside çareler tükenmez :p

ama dediğim gibi gelen kişilerin alkol almak gibi bir zorunlulukları yok.
  • cedric tweedledee  (06.05.11 16:56:52 ~ 16:58:11)
neyse hocam, gelirseniz bekleriz. kafamızın üstünde yer var.

  • cedric tweedledee  (06.05.11 18:08:56)
yarın akşam mı bu?

bi terslik çıkmazsa katılımcıyım sayın lordlarkamarasımebusanjilitesi...
  • agy  (06.05.11 21:30:53)
bi de bira kaç liraymış göremedim bunu, deponun doluluk miktarını ona göre ayarlamak baabında diyorum.

  • agy  (06.05.11 21:31:42)
erzurum'dan bi arkadaşım geliyor onu gezdirirken yorabilirsem gelir (bi uğrama gibi olur sanırım) sonra sçeşme'den son trene -adpe- atlarım. %30

  • dieselsingle2  (06.05.11 22:09:45)
Bu kadar erken yapılmasaydı iyiydi.

  • ucaninekbanakarsi  (06.05.11 22:11:40)
@cedric: panpa bu buluşma saat kaçta olacak? bak cumartesimde bir olasılık belirdi hemen fırsatı değerlendiriyim :)

  • jesterdvine  (06.05.11 22:43:37)
buluşma saat 7de. fiyatlar;
33lük bira 3,50 tl
50lik bira 5tl
70lik bira 7,5 tl
tekila shot 6 tl
kahve 4 tl
çay 4 tl
patates 5 tl
çerez 4tl
  • zenc  (06.05.11 22:50:58)
ben de celiyrum..

  • zeynelali  (07.05.11 00:20:37)
işim çıkmazsa kadıköy'e uğrayabilirim.

  • cern de cayci olmak vardi  (07.05.11 01:06:34)
babacım aq şirket maçım var ya böyle de olur mu ya.

not: rakı içiyorum kafa keyifli
  • tatlisusamuru  (07.05.11 02:25:18)
ekilirsem gelirim. vakit bulabilirsem uğrar cee derim.

  • sektoid  (07.05.11 10:47:01)
haber verip gelirsen saklanır böö yaparız

  • cedric tweedledee  (07.05.11 10:58:00)
panpalar nasil gecti zirve?

gel(e)medigime cok pisman oldum, ezik arkdaslarim artizlik yaptilar sozluk muhabbeti acilinca, 'senin de herseyin sozluk olmus' dediler. ben de cok icmistim, siktiri cektim 'yazar olamamissiniz bok atiyorsunuz ulan' dedim. bundan boyle tek arkadasim sizlersiniz :(
  • nawres  (08.05.11 01:12:32)
valla pek bi güzeldi sanki, kızlar teklif etti hatta, o derece

  • bonjurkes  (08.05.11 01:39:28)
aynen, bi tanesi benim evde gofret yiyoruz beraber :)

  • cikolatalıgofret  (08.05.11 02:01:53)
dağlın len!!!

  • cedric tweedledee  (08.05.11 10:33:49)
hshagd len cikolatalıgofret senin kafa hala güzel galiba, kendi kendini yiyor olmayasın?? kıl falan da yok, kaşarda böylee uzuyo.

  • zenc  (08.05.11 23:46:38)