Araba da mahsur kalmış köpek

Arkadaşlar Fatih-Yavuzselim civarında arabanın içerisinde unutulmuş-bırakılmış ya da mahsur kalmış olduğunu tahmin ettiğim koyu renkli bir köpek var. Civardaki evlerin zillerini çaldık arabanın sahibini buluruz belki diye ama maalesef arabanın sahibini bulamadık. Bir saate yakın süredir yavrum aracın içerisinde ve nefessiz kalmasından korkuyoruz. Bir arkadaşımız karakola gitti ama oradan da ilgilenmemişler 155 ekip gönderisn diyorlar. Başka fikri olan var mı? Sahibi gelmezse ne olacak? ya da bulunamazsa itfaiyeyi mi çağırsak? Çok kötü hissediyorum yavrum can havliyle bağırıyor.

Edit: Bir süre üstte kalsın lütfen.

kelebek camını kırmak bir yöntem, not bırakarak tabii ki.

  • african rain  (05.05.11 22:23:45)
tayyip'in basina da boyle bir sey gelmisti, balyozla cami kirip cikarmislardi.

itfaiye cagirmak mantikli.
  • nawres  (05.05.11 22:24:34)
Camı kırıp kartımı atsam içeri üzerine de durumu yazsam olur mu ki?

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (05.05.11 22:25:15)
son durum nedir ?
kelebek camı varsa vurun kırın.

  • ykup  (05.05.11 22:25:17)
155 ekip gönderecek bekliyor kardeşlerim yanında ben de buradan fikir topluyorum yapılabilecekler için.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (05.05.11 22:26:54)
Denedik ama alarmı çalmadı. Polis köpeğin arabada bilerek bırakılmış olabileceğini o yüzden müdahele edemeyeceğini söylüyor. Belki sahibi hırsız girer diye bırakmış olabilirmiş. Ben mi salağım böyle saçmalık olur mu? havasızlıktan ölse kim alıcak bunun sorumluluğunu yazık günah değil mi ağzı var dili yok. Ne biçim bir dünya bu ne tuhaf insanlar.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (05.05.11 22:43:43 ~ 22:44:45)
dediğimi yap, camı kır ve içeri not bırak.

  • african rain  (05.05.11 23:11:41)
Polis ne müdahele ettiriyor ne de müdahele ediyor. Hayvancağız kaçabilirmiş bu yüzden camı kıramazlarmış onu en az 2 saat yalnız bırakan sahibi de şikayetçi olurmuş. HIh!!!

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (05.05.11 23:15:47)
Polis plakadan kim oldugunubulur. Adres, tel, vs

  • fempusay  (05.05.11 23:19:44)
belki hırsız girer diye arabaya köpek bırakmak da süpermiş yaaa, o polisi alnından öpmek lazım.

  • turkuazz  (05.05.11 23:22:59)
bulma zahmetine katlanmıyorlar maalesef verdik plakayı ama ilgileneceğiz dediler 1 saattir tık yok.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (05.05.11 23:23:28)
Fantezi dünyasında yaşıyor millet hırsız için arabada canlı bırakmak müthiş zeka. Arabası o kadar kıymetliyse eve parketsin deliricem sinirden.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (05.05.11 23:24:30 ~ 23:24:52)
aha bizim mahalle sayılır.. sıcak çayımız var kardeş, kurtarma operasyonu devam ediyorsa buyrun..

  • one more red nightmare  (06.05.11 00:49:39)
ne oldu :(

  • mahnita  (06.05.11 10:35:11)
Kurtardık :))))))))

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (06.05.11 21:01:35)
İnşallah bir daha ihtiyaç olmaz ama olursa ilk işim basına ulaşmak.

  • uzun kulaklı yalnız tavşan  (06.05.11 22:33:03)
oley, Allah razı olsun sizden.

  • mahnita  (09.05.11 16:51:23)