hat dakika avea veya diger sebekeler

simdi bende avea var. diyelim ki benim paketim 250 dakikalik. daha da dakikalarim dolmamis olsun. simdi bu 250 dakika yurtici yonleri kapsiyor. kendi ozel servisleri hakkinda bir sey denmemis. mesela 0.79tl/dk olan bir avea servisini aradik diyelim. bu arama benim dakikalarimi dusurmek yerine ayri olarak mi ucretlendirilecek yine ayni sekilde sms paketleri icin de 5tl olan (atiyorum yardim smsi) bir sms 100luk smsim varsa smsten mi gidecek yoksa 5tl ayri mi ucretlendirilecek. coook tesekkurler!

sms için söyliyim, faturada +5 tl olarak görünecek.

  • rain  (01.05.11 01:49:34)
faturada hep + olarak oluyo sms den falan dusmuyolar.

  • rurouni  (01.05.11 02:03:05)
dakika konusu da ayri olursa cok kotu.

  • ikilem  (01.05.11 02:10:05)
dakika da ayrı 23 gelmesi gereken faturam 41 geldi bu ay avea nın ....

  • rurouni  (01.05.11 09:31:52)