Yemeksepeti kampanyalari nasil isliyor?

1) McDonalds kampanya yapti diyelim, ben siparis verdigimde mcdonalds en yakinindaki subeden bana urununu mu gonderiyor? yoksa bu kampanyalari sadece belli subeler mi yapabiliyor?

2) Yemek istemedigim gibi ciktiginda muhattabim kim oluyor, yemeksepeti.com mu yoksa yemegi tedarik eden sube mi? Bu durumda para iadesi istersem bunu kim sagliyor?

1. restoran sayfasında yazar nasıl işlediği.

2. yemeksepeti'yle konuşun bence.
  • sanal uyku  (28.04.11 17:00:16)
kampanyalar zaten genelde yemeksepeti'ne has oluyor, yani tum subelerde gecerli oluyor. ama iste kampuslere, turkcellilere, avealilara falan filan has kampanyalar da oluyor.

sorun ciktiginda direkt yemeksepeti ile iletisime geciyorsun, onlar ilgileniyor sorunla, halledip sana geri donuyorlar.
  • nawres  (28.04.11 17:01:39)
genel bir kampanya olur. sadece bir şubeye özelse belirtir. yemek istemediğin gibi çıktıysa ama sen doğru bir bildirimde bulunmuşsan yemeksepetine, bu durumda siparişi getirenle muhatap olman gerekiyor.

  • bıdıbıdı  (28.04.11 17:01:57)
1* evet, sizin bölgenize kim bakıyorsa ona yönlendirme yapıyorlar. kampanyalarla ys'nin bi alakası yok, o şube ya da o marka bir kampanya yapıyorsa yapıyor. onları da ys anasayfasından duyuruyor, ayrıca restoranların yemeksepeti üzerindeki sipariş verilen sayfalarında da çeşitli açıklamalar var.

2* yemek istemediğiniz gibi çıktığında yemeksepeti ile iletişime geçebilirsiniz. yemeksepeti herhangi bir iade yapmaz, aracıdır daha çok. fakat restoranlar ys üzerinden epey sipariş aldıkları için ys'nin epey bi sözü geçiyor restoranlar üzerinde. para iadesi gerektirecek bir durum varsa ys üzerinden ya da onların yönlendirdiği yetkililerle konuşarak hallediliyor sorunlar.
  • repins  (28.04.11 17:29:12)