[ cpanel ] Dosyaları Yükledim Site açılmıyor?

Sağ tarafta screenshotları bulabilirsiniz. Web sayfasını açmak için domaini girip enter a basınca açılmıyor. apache ile ilgili mesajlar geliyor.

siteleri www klasörüne upload ettim fakat görmüyor (aynı zamanda public_html'e de upload etmiş).. yani ftp ile dosyalarımı görebiliyorum fakat 404 hatası alıyorum eğer spesifik bi dosyayı açmak istersem (index.php dahil)

neden böyledir? belli başlı klasörlere permission mı vermek lazım yoksa cpanel den mi ayar yapmak lazım :(

www klasorunde herhangi baska bir sey yok mu? eger yoksa ve gorunmuyorsa cpanelden bir kontrol edin bir yerde bir hata yapiyor olabilirsiniz.

  • entrapmen  (16.03.08 21:49:23)
bi ihtimal hem public_html hemde www olmasından kaynaklanıyordur. silip birini deneseniz. (www'yi silin cpanel son hatırladığım public_html kullanıyordu)

  • darknum  (16.03.08 22:35:17)
problem şu : klasör izinleri...
klasörler için 755 dosyalar için 644 olması gerekmektedir.
sizin public_html 722 mi ne öle bişey gözüküyor. 755 yapın bütün klasörleri.
genelde default olarak host açildiğinda zaten 755 olarak açilir, overwrite falan yapmışsın sanırım. veya sonradan permissionları değiştirmişsin. 755 yap düzelecek.
  • crystalsoul  (17.03.08 02:37:43)