İhtiyaç Kredisi

Selamlar,

Kız arkadaşım ihtiyaç kredisi için başvurmak istiyor.(Bugün cep telefonuna olumlu yanıt gelmesine rağmen Finansbank'a gidip başvurmuş fakat kabul edilmemiş.) 2000 TL kadar paraya ihtiyacı var. Yalnız banka prosedürleri doğal olarak gelir belgesi istiyor. Fakat, kız arkadaşım çalışmıyor. Kendisine ait bir evi ve annesinden bağlanan emekli maaşı var. (Yetim aylığı) Buna göre hangi bankadan ne gibi bir yol izlemesi gerekir. Yardımcı olursanız sevinirim.

bu tür durumlarda red edilmez ama kefil istiyor bankalar. aylığını aldığı bankaya giderse işleri daha kolay hallolur.

  • hurin  (15.03.11 20:08:51 ~ 20:10:17)
annesinden emekli maaşı aldığı bankaya başvursun.

  • izaleisuyuu  (15.03.11 20:11:43)
bildiğim kadarıyla yetim aylığı'na istinaden hiçbir kredi verilmiyor. onun yerine çalışıyorsan sen ir fedakarlık yap ve bordronla 2000 tl çek derim. çok değil, 800 lira maaşın varsa bile uygun koşullarla kredi çekebilirsin, kız arkadaşın da sana öder.

  • soulthinkers  (15.03.11 20:32:52)
kredi kartı varsa, öğrenci kartlarından falan, taksitli nakit avans çeksin. krediden daha uygun olur diye düşünüyorum.

  • yildirimba  (16.03.11 01:33:11)