ALES banka işleri

merhaba, ilk defa Alese giriyorum, yarın kayıt olacağım.

yarın sınav merkezine uğramadan önce bankaya gidip parayı yatırsam olur mu ilk? Randevu falan bişeyler yazmışlar önce randevu mu almak şart, çünkü bankaya en önce uğramak en kolayıma gelecek de.

Bir de bankaya gidip alese girmek istediğimizi söylediğimizde sanırım yönlendiriyorlar herhangi ekstra bir şeye ihtiyaç yok değil mi?

Yok yok her şey kolayca hallediliyor. Git bankaya "Ales ücreti yatıracaktım" de, 2 saniyelik işlem o. Sonra sınav merkezine git. Sorun yok.

  • nevarki  (13.03.11 14:53:27)
ben de öyle randevu fln bişeyler düşünüp gittim ilk, yok bankaya yatır dekontu kap gel dediler.

sıra numarası alıyosun ales diyosun kimlik veriyosun o kadar dekontu unutma
  • saiko  (13.03.11 14:53:45)
ben garanti bankasının bankamatiğinden yatırmıştım aralıktaki sınav için. orada kartsız işlem menüsünde olması lazım.

  • ron dennis  (13.03.11 16:00:14)
bankamatiklerin kartsiz islem zimbirtisindan da halledebiliyorsunuz. hatta garantide giseden degil sadece bankamatikten aliyolardi mesela.

  • bipolar  (13.03.11 16:01:01)