Flört öncesi teklif aşaması sorusu?

Sayın Don Juan'lar ve sevgili Juliet'ler. kafadan konuya giriyorum. bir kız var aynı kursta aynı sınıftayız. tek pazarları görüşüyoruz. aramızda muhabbet var ince esprilerle güldürüyorum falan. bir kaç defa çıkışta denk geldik yürürken işte erkek arkadaşım yok mesaj atanda yok. o yüzden avea mesaj hakkım bitmiyor gibi şeyler ima etti. şuan arkadaşlık ilşkimiz var sanırımda ben bunu sevgili boyutuna geçirmek istiyorum ama nasıl yapıcam bilmiyorum. bir kaç defa not ve kitap alma bahanesiyle telefonunu isteme imaları yaptım ama sonuca ulaşamadım. şimdi ben bu kıza nasıl açılayım.
1-)ders günü gidip kantinde denk gelip ''aralarda yanına gelen erkek kim?erkek arkadaşın mı? hayır derse. bende onu erkek arkadaşın sandığım için geri planda duruyordum. kendi adıma sevindim deyip olta mı atayım?
2-)yakın bir arkadaşından çalıştığı iş yerinin tam adresini öğrenip en kısa zamanda iş yerine bir çiçek mi göndereyim?
3-)aralarda veya kurs çıkışı denk getirip yürüyelim mi deyip direk açılayım mı?
4-)yoksa tamemen mevzuyu kapatayım mı?

*Flört başlangıcı nasıl olur? ben nasıl bu kıza açılayım? öncelkle bayanlar cevap verirse müteşekkir olurum. saygılar...

  • pomolilik  (09.03.11 22:40:23)
(bkz: abi seviyorsan git konuş bence)

bir gün yürürken bir şeyler içmeyi teklif et. mutlaka kabul edecektir. o anda kabul etmese bile sonrası için randevulaşırsınız. buluşmada rahat takıl. sonlara doğru numarasını al işte. basit şeyler bunlar kasma kendini.
  • lorenzen  (09.03.11 22:40:55)
3 iyi. yürüme olur, bir cafe vs ye davet olur. hemen açılmak zorunda değilsin. bir kaç kez birlikte bu şekilde takılıp, havadan sudan vs konuşursanız tel i de alırsın, derdini de anlatırsın zamanla.

  • perkele  (09.03.11 22:41:57)
takılalımmı de ne çiçeği lan takılmaktan kastım bişeler içmeye götürmek falan. orda da bol bol güldür

  • yuto  (09.03.11 22:42:37)
önceliğiniz hemen teklif olmasın. birlikte vakit geçirin öyle çiçek göndermeler telefonunu buldurmalar fln noluyor? muhabbetiniz ilerledikçe ya senin bende telefonun yok versene dersin. hiç olmadı ayrılırken "bu arada sana ulaşmam için hangi numaraları tuşlamam gerekiyo ihihihi" gibi bi laf edersin filan.. telefonla muhabbetler mesajlar günlük görüşmeler derken her şey kendiliğinden gelir. daha telefonunu alamadığın bir kişiye çat diye ilişki teklif etmek garip değil mi sence de?

  • ogzi  (09.03.11 22:43:21)
mevzuyu disardan kapat.

  • nawres  (09.03.11 22:50:17)
@hepburn ah be kardeşim. o yürüyüşte yanımızda bir kız arkadaş daha vardı. o lafı gediğine koymak istedim ama olmadı. baş başa olsaydık iyiydi. orda olay biterdi doğru diyorsun.

  • marjinal kereste  (09.03.11 22:51:09)
@ogzi haklısın zaten benimde amacım liseli ergen gibi daha ilk günden ölüyorum sana aşığım muhabbeti yapmak değil. bu abes olur.daha ilk günden aşk omaz tabi. zaten benimde amacım teklif etmekten çok ilişkiyi bir sonra ki levela atlatmaya çabalamak. ve bir yerlere davet ettikten sonra işi fört aşamasıa getirmek. elbet flörtten sonra uyuşursak ilişkiye döner. sadece teklif etmekten ziyade ufukta ki amacımı da anlasın. niyetimi belli edeyim gayem bu =)

  • marjinal kereste  (09.03.11 22:53:14)
birinci kural heyecan yapmıyorsun, daha ilk günden iş yerine çiçek göndermek olmaz, o sonraki aşamalarda olur. çıkışlarda beraber yürüme imkanını sık sık yaratabiliyorsan şayet, bir yerlerde çay kahve içme teklifini at ortaya elbet kabul edecektir bir gün. ve ve asıl önemli olan ise asla kızın karşısına çıkıp zınk diye seni seviyorum beni sev tadında şeyler söyleme, zoraki olmasın, birbirinizle vakit geçirmekten keyif aldığınızı hissetmesi lazım hatun kişinin zaten o zaman istiyorsa o da sana daha yakın davranmaya başlar, eşek değilsen bunuda sen anlarsın anlatırsın durumu. unutma ilişkiyi erkek başlatır, kadın isterse ilişkiyi sürdürür, istemiyorsa fazla zorlamadan başka denizlere yelken aç.

  • karlmarx  (09.03.11 23:00:07)
bence yürümek ve hemen açılmak. ama ki "bir kaç yürüyüş sonrası kredim daha da artar" tarzı bir düşüncen, kendine güvenin ve kendini bilmen söz konusuysa yine yürümek diyorum ama ilkinde değil de 3. 4. seferlerin birinde açılmak diyorum... yani işte "ben tanıdıkça sevilecek insanımdır" diyorsan ertele... yoksa direkt bitir. sonuçta olmayacaksa erkenden bunu öğrenmiş, uzun süre üzülmemiş olursun. çok arabeske bağlama ayrıca. neşe içerikli olsun. öncesinde ya da o esnada tatlı birşeyler kaşıklıyor da olabilirsiniz. güzel kokular, güzel tatlar, soğuktan korunan sıcak bir yerde mayışmak gibi dış etkiler motive edecektir her iki tarafı da.. mesela "erkek arkadaşım yok demiştin di mi ehiehi" diye sırıtarak söze başlayabilirsin... eğer ertelemeci davranacaksan da ilk yürüyüşte esprili ima tarzı olsun, sonrakilerde mizah düşerken ciddiyet yükselsin kademe kademe...

  • matrix  (10.03.11 01:32:56)