sabah 10.10daki uçağa nasıl yetişilir???

soru gayet açık değil :) uçağa 3.kez binicem deneyim eksik yani.

-en geç kaçta havaalanında olmam gerekir?

90 dakka önce dediler ama bunun en sonu ne zamandır.

-yani 30 dakika falan önce varsam alırlar mı?
-bavul olup olmaması farkeder mi?
-online checkin falan süreyi kısaltır mı?

görüşlerinizi esirgemeyin lütfen. taa şirinevlerden sabiha gökçene gidicem.
metrobüs->uzunçayır->e10 veya 16s otobüsüyle gidicem.. yol sorun değil kaç dakka önce olmam gerek onu söylerseniz ben kaçta çıkacağımı hesaplıcam

90 çok 30 az.
1 saat önce orada ol.
yurt içi,dışı değişir birde.
  • password  (06.03.11 01:43:22)
izmire gidicem

  • eipcack  (06.03.11 01:46:41)
check in uçuşa yarım saat kala kapanır.online check in yaptırman yararına olacaktır tabi yine de sen bilirsin.
bavul olup olmaması bir şey değiştirmez.15 kiloya kadar (firmadan firmaya birkaç kg farkeder) alıyorlar.
sen hiç riske atma kendini.online check in yaptırsan bile en geç 45 dk önceden orada ol.uçuş kartını al,rahat rahat hallet işlerini.
yolda bir sorun olur,güvenlik kontrollerinde sıra olur,bişeyler olur yani.1 saat erken gitmen kontrollü olur,45 dk ideal,yarım saat tehlike demek tavsiye etmem.
iyi yolculuklar.
  • han20  (06.03.11 01:49:01)
2 gün önce bavulum yokken ve online check-in yaptırmışken, uçağın kalkış saatine 2 dakika kala kapıda olabildim, bindim ve uçak kalktı, şans tabii. Online check-in bavulsuz kombosu ile kapı kapanana kadar vaktin oluyor.

e-10 a bindim kozyatağından, çok dolaşıyor, 1 saatte zor gitti. e-3 pazar günü olduğu için ters saatlerde sana uymaz. 8:35'teki 16S ile çok rahat gidersin gibi.
  • vi3e  (06.03.11 03:52:07)