Gönlü olan sevgiliyi bağlamak için ufak ve etkili süpriz??

onu sevdiğimi onu önemsediğimi göstermem gerikiyor. ufak süprizler arıyorum. acaba ne olabilir. cvp=teşk.

burma bilezik

  • ronaldo17  (26.02.11 23:05:45)
ön dişlerinin arasından ensesine su fışkırt

  • Precog  (26.02.11 23:07:46)
ona kucuk surprizler yap diyecektim, sen de zaten oyle dusunmussun.

  • nawres  (26.02.11 23:14:04)
beşi bi yerde

  • nereden baslasam  (26.02.11 23:21:08)
evinin karşısındaki duvara kalp içinde baş harflerinizi yaz ya da "seni seviyorum (ismi)" filan yaz. bence çok hoş sevgilim yapsa dibim düşer.
ya da arabayla evinin önünden geç, geçerken de müzik aç içli bir şeyler olsun...
mutluluklar:)
  • hukukcu6  (26.02.11 23:24:29)
kesinlikle araba derim ben de. camları ve müziği sonuna kadar aç, saat 1-2 civarı en güzeli.

eğer bunlar işe yaramazsa bihter çizmesi veya hürrem yüzüğü. kesin işe yarayacak.
  • celeron 300a  (26.02.11 23:32:57)
duyuru badak özlemiş belli.

arkadaşım, sıradan basit gibi görünen biçok şeyi yapabilirsin sana karşı bişe hissediyosa ki öyle demişsin ona hiç öyle sıradan görünmez kendini çok özel hisseder. ne gibi dersek;
güzel, şık bi restaurantta yemek ayarla başbaşa güzel bi akşam geçirin yanında çiçek de al, ona hitap eden küçük hediyeler de alabilirsin zevkini sen biliyosundur zaten.
love forever ! :)
  • biramayası  (26.02.11 23:36:13)
surpriz illaki maddi olmaz.

kiz arkadasinin resmini bir tshirte bastir ve o farkedene kadar bir sey soyleme.

gun icinde musait bir vakitte bulundugu yere git telefonla arayip naber filan derken karsisina cik sonrada cok sasirmis numarasi yap.acayip hoslarina gidiyor.

abartmak istersen billboard kirala.

photoshop ile bahamalardaki bir ciftin fotosunu sizin yuzlerle degistirip ona meyil at.
  • kulustur  (26.02.11 23:41:30)
hep gıpta etmişimdir. adınızın baş harflerini bir kalp içinde bir parkta banka ya da masaya kazıyın önceden. sonra bi bahaneyle oraya götürün yengeyi. başka yana baktığı bir anda hediyenizi o kazıdığınız kalbin ortasına koyun. ( tabii ilk oturuşta kalbi ve harfleri farketmeyecektir)

sonra da çantadan 3, 5 yemelik bir şeyler çıkartın sandviç vs piknik yapın.

yaratıcı, sürpriz dolu, ince, romantik ve karın doyurucu bir öneri olduğunu düşünüyorum; hepsi birarada özetle.

bol şans.
  • pyro clustic flow  (26.02.11 23:46:16)
şık bi yemeği sen yarat o zaman. kendi ellerinle yemek yap senin uğraşını görsün daha makbul olur.

  • biramayası  (26.02.11 23:46:29)