Son iki yılın en iyi filmleri

Arkadaşlar eskiden haftada beş altı film izleyen ben neredeyse iki yıldır doğru dürüst byazperdeyle ve beyaz lcd monitörle hemdem olup film izleyemedim.

Bu nedenle sizlerden ricam on günlük bir film kampına girecek şu garibe acilen filmler tavsiye etmeniz.

Son iki üç yıla ait (Bilhassa son altı aydır hiç izleyemedim) sinemada gidebileceğim ancak tercihen evde izleyebileceğim "mutlaka görülmesi gereken" filmler.

Sizleri yormamak adına izlemiş olduğum filmleri yazayım: inception, shutter island, scott pilgim, kick-ass, av mevsimi, the expendables.

Şimdiden teşekkür eder; cevap yazanları "Geç de olsa" tikler; ekşicilerin entirilerine şukela verir; ekşici olmayanların da ekşici olabilmeleri için büyük dua ederim. :)

2010:

the book of eli
toy story 3
inception
hot tub time machine
the crazies
kick-ass
iron man 2
salt
machete
the social network
shutter island

2009:

earth
sherlock holmes
paranormal activity
moon
the road
the blind side
district 9
the hangover
the hurt locker
inglorious basterds
up
julia
  • ermanen  (22.02.11 05:08:37 ~ 05:16:51)
salt
animasyon seversen toy story 3
black swan
the king's speech
the social network son zamanlardaki filmlerden aklıma gelenler bunlar.
  • ekaterina  (22.02.11 05:11:26)
un prophète
mary and max
true grit
the fighter
el secreto de sus ojos
das weiße band
how to train your dragon
  • zihuatanejo  (22.02.11 09:19:32)
yukardakilerden
book of eli
salt
the social network
district 9
the road

bunları hiç beğenmedim.
  • dieselsingle2  (22.02.11 09:57:05)
  • xenophobe  (22.02.11 12:19:10)