aradığım şekeri buldum!!

dün bir şeker arıyordum buldum! adı juicefuls. türkiye'de satıldığını gören var mı? ya da temin edebilecek? bu ve skittles ı aldırmak istiyorum. skittles bebekte bir yerde satılıyormuş belki bu da vardır?

modlar hamile olma ihtimalimi göz önüne alarak biraz üstte tutun lütfen

Bir şeker için değer mi arkadaş? Hem %100 Turk malı Tofita veya Kremini dururken.

  • sordanski  (14.02.11 09:41:27)
evet değer arkadaş! çünkü ne tofita ne de kremini ile bir alakası var bunun. bari missbon deseydin.

  • zenc  (14.02.11 09:46:43)
benzinliklerde olabilir. hatırlıyorum bu şekerleri, eskiden marketlerde bile vardı ama uzun zamandır görmedim.

  • ziplayan meksika bamyasi  (14.02.11 10:01:10)
ahaha benim de en sevdiğim şeker bu, doğru tercih..:)

yalnız ben bunu sadece fenerbahçe stadının altındaki migros tan alıyorum, sanki kadıköydeki tansaş ta da gördüm ama fenerbahçe migros un altında kesin var, hamileyseniz kocanız stok yapıp getirsin size.:) fiyatı da 1.5tl olması lazım..
  • kalim  (14.02.11 10:12:10)
hamileliği üstte kalması için jedi mind trick yaptım :)

  • zenc  (14.02.11 10:15:43 ~ 10:18:19)
misbon gerçekten buna benziyordu sanki.
benzincilere yada merkezi yerlerdeki kuruyemişçilere filan bak oralarda bulursun.
Hatta Carrefour, Real gibi marketlerde de olabilir.
  • frown  (14.02.11 10:23:37)
ankara'da, antares ve kentpark'taki (bkz: rossman)'da var

  • atmosphere  (14.02.11 10:44:19)
eskiden bim'de satılırdı. ama çok eskiden.

  • sir gawain  (14.02.11 11:57:24)
Çiftehavuzlar, Kardeşler şarküteri.. Yeşil elmalısı süper.

  • gokriver  (14.02.11 13:08:26)
Migros'ta var ben sürekli alıp arabaya koyuyorum yeşil elmalısnı ;)

  • candy'ye müslüman  (14.02.11 13:25:01)