fotoğraf makinesi

babam anneme fotoğraf makinesi alacakmış, benim arkadaşımda da sony hx5 vardı, güzel diye ondan alırız dedim fakat gittik baktık, sony tx9'da hoşuma gitti, görünüş olarakta daha hoş, daha feminen hx5'ten, ikisinin de fiyatları hemen hemen aynı bunları kullananlar var mı aranızda, hangisi daha iyi olur, bi de anne makinesi nolcak deyip geçmeyin, çok farklı bir insandır kendisi, teknolojiyle pek haşır neşir maşallah, fikirlerinizi alsam da ona göre güzel bi hediye olsa. Bi de bir akıl diyor benim biraz fotoğrafa ilgim var sony nex 5 aldırsam da ben de ufaktan başlasam mı falan diyorum, bi yorum getirebilirseniz çok seviniciim.

canon mu nikon mu

  • exodussian  (13.02.11 23:22:30)
melih başgan da sony nex 5 kullanıyor. güzel alet.

---

@exodussian

pentax
  • edgenabby  (13.02.11 23:23:31)
melih başganın nex 5 ini kullanma şeyine eriştim, gerçekten güzel bir alet.

---

@exodussian

minolta
  • cedric tweedledee  (13.02.11 23:39:10)
o zaman cCcNex5cCc, @exodussian nikon olsun hadi.

  • ekaterina  (13.02.11 23:57:33)
merak ettim bu 'melih başgan' kim yahu ?

  • p a t r i o t  (14.02.11 01:21:52)
melih başgan da nex 5 almış çok memnunmuş

---

@exodussian

casio
  • elmalili hamdi yazar  (14.02.11 03:04:56)
markafoni de olymmpus lar indirimdeydi, olympus iyidir. sony müzik aletleri yapar satar.

  • atmacaged  (14.02.11 07:09:36)
sony, nikon pentax falan bir dolu markanın sensörlerini yapıyor. minolta nın lenslerini kullanıyor. kim der ki sony dandik, başı tez zamanda vurulur sldjflksdfs.

  • cedric tweedledee  (14.02.11 08:39:22)
bence boşver ikisinide ben tertemiz h9 satayım size :)

  • bacardi cola  (14.02.11 15:39:30)
yok yok karar verdim ben, yattı kafama nex 5, fiyatta fena değil yurtdışından alacağım zaten yaklaşık olarak, 960'a falan gelmiş oluyor. olympus falan hayatta almaz zaten babam. isterse çok süper olsun 10 numara olsun, takıntıları var adamın :D

  • ekaterina  (14.02.11 19:04:25)
bence güzel makine. oluru var.

  • cedric tweedledee  (14.02.11 21:40:30)