Fanlı Isıtıcı mı İnfrared Isıtıcı mı?

Küçük bir oda. Hangisini tavsiye edersiniz?

infraredler feci elektrik yakıyor. hiç tavsiye etmem.

  • oceano  (19.02.08 19:06:10)
fakir'in fanli isiticisini kullaniyorum, cok memnunum. odayi yaklasik 10 dakika icinde isitiyor.

hepsiburada.com'dan almistim. buyrun bu da linki: www.hepsiburada.com
  • trimpot  (19.02.08 19:48:47)
Son zamanlardaki infrared ısıtıcı gazına gelip salonunda sürekli infrared ısıtıcı kullanan iş arkadaşım, bu ay gelen 600 YTL (yazıyla altı yüz) elektrik faturası dolayısıyla infrared ısıtıcısıyla vedalaştı :)
Umarım tercihine bir yardımı dokunur...

  • trados  (19.02.08 20:12:42)
Vallahi cok yardimi dokundu, tesekkurler :) Elektrik sarfiyati bir yana, ben infrared isiticilarin "gunes gibi" isitmalarina da kil oluyordum, o yuzden fanlilara bakmaya baslamistim. Ilginctir, ben de gozume Fakir Hobby 20'yi kestirmistim, tesaduf oldu. Onu alayim bari. Cok elektrik yakmiyordur insallah bu da.

  • boshi  (19.02.08 20:16:59)
ikisini de kullanmış biri olarak; yalıtım iyiyse fanlı al, yalıtım kötüyse infrared al ama bence yağlı radyatör al. ben 4 senedir falan yağlı radyatör kullanıyorum başka birşeye gerek duymadım.

  • metox  (20.02.08 00:19:34)
boshi; Fakir Hobby 20 bence gayet is görür bir alet. Elektrik yönünden de tasarruflu. hem benim aldigimda 60 ytl idi. simdi 56 olmus :)

  • trimpot  (20.02.08 11:33:59)
evim kaloriferli olmasina ragmen salon biraz serin oluyor diger odalara gore. termostadli bir fanli isitici aldim, olayi dengeledim. cok da yakmiyor. ama infrared isitici kullanan tanidiklarim (izmirde ama) az yaktigindan ve guzel isittigindan bahsediyorlardi. ama aradaki fiyat farki 2 aylik elektrik faturasina bedel.

  • ayi terbiyecisi  (20.02.08 11:44:23)