Tekerlekli ayakkabı

evet yanlıs duymadınız tekerlekli ayakkabı paten değil normal yürüyon ediyon ama arka tarafına dogru sanırım tekerelekleri var gayet guzel kullanılıyo gordundugu kadarı ile. cocuklarda goruyom ışıklı ayakkabı cılgınlıgı gibi bir şey sanmıştım ama gayet buyuk buyuk adamlarda da gordum. vans olabilitesi var. nedir bunlar bilen duyan var mı?

ben de alcam ben de :)

yurt dişinda çok görüyodum millet bunla geziyodu, gerçi tek ayakkabının arka kısmında var ve yamuk yumuk yürüyolardı bu çıkıntıdan dolayı. tr de hiç giyen görmedim, bir dene bakalım yımırta taş domatis yemezsen kafana banada bulduğun yeri söyle bende alirim belkim :P

  • crystalsoul  (14.02.08 00:00:38)
baya bi cocukta var gozukmedigi icin caktırmıyor. altındaki tekerlekten cok silindire benziyor. bu kadar çok çocukta olduğuna göre türkiye'de satılıyor.

  • sourlemonade  (14.02.08 00:10:59)
amerikada moda şu an. teen'ler arasında, türkiye de görmedim gelmiş mi

  • thefirstfbli  (14.02.08 00:13:26)
  • egotm  (14.02.08 00:47:34)
intersport'ta satılıyo bunlardan. kanyon'da ve meydan'da var. boyner de de gördüm sanki ama emin değilim (ben de oğlum için bakıyorum ne?) :P

  • zkurmus  (14.02.08 01:13:50)
ben gayet kendim icin bakıyorum boyle de değildi vans modellerini andırıyordu oyle çicekli bocekli değil yani. 40 üzeri numara oldugunada eminim.

  • rurouni  (14.02.08 01:38:16)
vans'ta var ama büyük numaralar zor bulunuyor, fiyatlar 150lerde filan (ytl).

  • ezeriko  (14.02.08 09:08:31)
40 numara üzeri olanına rastlamadım. gittigidiyor'da da satıyorlar bunlardan.

  • broo  (14.02.08 09:53:31)
aradığınız ayakkabı heelys . Resmi sitesi www.heelys.com ebay de bolca satılıyor. Türkiyedede boynerde satıldığını duymuştum.

  • ned flanders  (14.02.08 13:33:04)