bakire olan kız illa anal ya da oral sex yapmak zorunda mı?

ya da blowjob bilemedin handjob? yani birileri bakire bir kız istediği zaman hemen başkaları o kız sevişmiştir götten yemiştir suratına boşalmışlardır diye söylüyorlar. hiç mi hem bakire olup hem de ağzına almamış kız yok bu memlekette? bakire kız istemek suç mu? her bakire hatun ağzına almış mıdır?

lan burda bi muhabbeti geçiyor herkes bakire kız her türlü pisliği yapmıştır bakire olmayan kıza güvenebilirsin moduna giriyor. neden böyle bir savunuculuk var?

almıştır, yapmıştır. böle saça böle tarak.

  • evegirmekistemiyorum  (29.01.11 18:27:43)
(ara:akıl fikir)

  • zgn  (29.01.11 18:28:24)
bakire olmayan kevaşeler yapıyo onu, tertemiz sıfır km çiziği olmayan bebeyim bakireleri kirletmek istiyorlar :( bakire olmayanların parçaları bozuk, çizik oluyor genelde ya kıskanıyorlar, sakın alma o mallardan; ay aman bağyanlardan. sen de kirleteceğin zaman bakireleri kirletme sakın, kevaşelere attır, onları pis emellerimiz için kullanalım; tertemiz malları evlenmek için saklayalım. kirlenmiş olan kirlenmiş zaten.

  • noluyor  (29.01.11 18:33:40 ~ 18:34:02)
kim kime bok atacağını şaşırmış arkadaş, genelleme foreverr

  • dieselsingle2  (29.01.11 18:36:38)
hemen soruyu bana çevirmeyin yahu. sadece merak ettim burda görüyorum bazen ekşi sözlükte vs. diğer sözlüklerde hep çamur atıyorlar. benim bakire aramak gibi bir derdim yok. sadece merak ettim

  • sert yerden yavas  (29.01.11 18:38:30)
kişi kendinden bildiği için o işi olabilir.

  • rentts  (29.01.11 18:40:29)
çünkü hakikaten öyle tipler var da ondan. genelleme yapılması ise hata tabii.

  • baldur  (29.01.11 18:42:29)
Bir film vardı hatırlamıyorum adını ama başlangıcında şöyle diyordu: Her melek bakire değildir, her bakire de melek değildir.

  • wampex  (29.01.11 18:51:54)
@noluyor kimse mal muamelesi yapmıyor niye heyecanlandın ki ?

  • sert yerden yavas  (29.01.11 18:53:42)
Bakire kız neden oral ya da anal yapsın ki? Yapan 3 5 tane vardır tabii ama genellemeyelim. zaten bakire olmayan kızların da çoğu anal yapmamıştır.

  • shell  (29.01.11 18:56:24)
karı kaşardır, patlamıştır bakire olmayıpta ağzına alan, masturbasyon manyağı bakire kızlara çatıp egosunu tatmin eder. karı bakiredir, evlenmeden patlamam der ama zik ağızdan düşmez, sürtüşmekten elektrik tutup ölüceğinden korkar. karı sevmiştir, çok sevmmiştir, teslim etmiştir kendisini erkeğine ama çekip gidince de nasılsa patladım önüme gelenle yatarım mantalitesini aklına bile getirmemiştir. sen ne diyon yarram diyosundur şimdi; bakire var, bakire var, patlamış kız var, patlatılmış kız var. herkes içinde bulunduğu duruma göre yorum yapıyor.

  • badiparmagi  (29.01.11 18:58:07 ~ 18:58:51)
cogu efsane

  • rn  (29.01.11 19:50:21)
hatunun ruhu orospu olmasın, beyninde sikişir ruhun duymaz. ne sikik muhabbet lan bu.

  • pisekar v2  (29.01.11 20:14:29)
çünkü burda doğru dürüst sevişen neredeyse kimse yok.herkes sevişmiş numarası yapıp havaya giriyor.çoğu mastürbatör bunların.gerçeklerden değil hayallerinden bahsediyolar.o yüzden ciddiye alma dediklerini.bunlar ancak birbirlerine ahkam keserler.

  • sori  (29.01.11 20:36:52)
seks mi var?

  • alidesidero  (29.01.11 20:38:35)
badiparmagi, resmen midemi bulandırdın.

  • 13  (29.01.11 21:34:44)
türk erkeklerinin çoğu yetiştirilme tarzıdan dolayı bencil. seksin de bir tabu olmasıyla beraber bir de abazanlık ekleniyor. bu insanlar da doğal olarak sevgilileri olduğunda inanılmaz şekilde baskı yapıyor, hatta bir şekilde tatmin edilmezse aldatacağını belirten erkekler bile oluyor. bakire kızceğizlerimiz de sevgililerini elden kaçırmamak için bahsedilen yollara başvuruyor.

  • kayranin kedisi  (30.01.11 00:40:41)
@badiparmagi denen gavat yazdığın mide bulandırıcı cevabı 4 yıl sonra okudum umarım şimdiye senin de götünü patlatmışlardır seviyesiz aşağılık yaratık

  • jacque  (05.09.15 17:37:33)