para değerlendirme

elime 400 lira geçti bi yerden. bişey alayım diyorum ama karar veremedim.

-ipod touch alasım var ama arkadaşlarım alma ne gerek var dedi.

-üstüne bi 500-600 koyup masaüstü bilgisayar alabilirim. laptop'um 4 senelik çok yavaşladı ama idare ediyor. masaüstü daha ucuza daha iyi performans verir diye düşündüm.

-netbook ta alabilirim ama performans konusunda sıkıntı çekliyormuş galiba. kullandığım programları kaldıramaz diye düşünüorum.

-kombine mi alsam tt arena'ya. hala varmış galiba.

-üst baş mı alsam lan yoksa. giyecek adam gibi bişeyimde kalmadı ha.

ne çok ihtiyacım varmış lan..üniversite öğrencisiyim bu arada ona göre değerlendirirseniz.
yukarıdaki saydıklarım ya da sizin önerilerinizi de bekliyorum.

bu saydıklarından hangisi senin için öncelikli ise onu al hacı.
kimse senin kadar senin neye ihtiyacın olduğunu bilemez.
sen dersen hafız geç bunları bi cevap ver:
netbook asus veya lg
  • seyduna6687  (19.01.11 00:46:07)
su durumda alacagın bi netbook senın laptopla aynı performansı verir assa yukarı alienware fln degilse.

  • bryan fury  (19.01.11 00:57:12)
- ipod touch alırsan asla pişman olmazsın.. helada, okulda, dışarıda her yerde internet e girmek (ki her yerde wifi var artık), müzik dinlemek, video izlemek, envai çeşit oyun oynamak süper olay..

-masaüstü gereksiz

-netbok da gereksiz ancak samsung n150 modelleri güzel öyle sorunlu falan da değil üzerine bir 100-150 koyabileceksen al..

-kombine alma zaten gs kötü

-üst başa harcasan para çok çabuk ve boşa gider..

en iyisi ipod touch al 4g fotoğraf da çekiyor hem.. olmaz dersen üzerine biraz daha koy vatandan samsung n150 netbook al..
  • kalim  (19.01.11 01:03:07)
alma olm bir şey, almak zorunda değilsin at kenara lazım olur yakında. borç istemekten iflahın sıkilmaz böylece

  • alimsiz  (19.01.11 01:09:53 ~ 01:11:27)
eski laptopunu okut. 400 un ustune 600 koy. Yeni laptop al. Netbook almayi dusundugumde arkadaslar cok cabuk bikarsin demislerdi. Ekrani cok ufak adam gibi calisilmayabilir. Eskisi 4 senelikse yeni laptop en iyi secim gibi duruyor.

  • schokopudding  (19.01.11 01:11:02)
bu yazdıklarından bana en mantıklısı notebook gibi geldi ama BENCE bıraz daha para biriktir okul bittikten sonra eğitiminde kullan.insanın en iyi yatırımı kendisine olanıdır

  • ajkl89  (19.01.11 02:18:52)
kombine al

  • zizounij  (19.01.11 02:38:04)
iyi bir saat al ve 40 sene sonra oğluna hediye et.

  • karlmarx  (19.01.11 04:30:41)
kombine al sonra bana hediye et

  • hadi len ordan  (19.01.11 07:16:21)
eski laptop sat + para koy i5 5650 ekran kartlı filan notebook al.

  • joepiscopo  (19.01.11 08:18:47)
benim elime biraz daha az gecmisti, gitmis 200 tane indirilmesi zor filmin dvd'sini almistim. bence boyle bir para bulunca keyfine garca nasilsa zor oluyor :)

bu durumda kombine veya ipod diyorum
  • no avalon  (19.01.11 08:21:21)
inönüye kombine al.

  • aeroflot  (19.01.11 08:32:23)
Tabi giysi al hacı. Doğru ürünleri doğru yerden alırsan paranı boşa harcamamış olursun. Hem de uzun süre giyersin.

  • theodor  (19.01.11 09:04:50)
tt arena kombine al.. galatasaray önümüzdeki maçlarda alternatif hükümet protestoları planlıyormuş. sadece maçı izlemeye değil, protestolara katılmak isteyen bir grup oluşacaktır muhtemelen. maçların yarısını izler diğer yarısını da protestoculara, maç izleyicilerine satarsın. buradan elde edeceğin gelirle de saydığın diğer kalemlerin büyük bir kısmını 2. el temiz olarak alabilirsin.
(biraz daha yazarsam 400 tl'ye lokanta da açacağım)

  • putperest  (19.01.11 10:58:17)
yeni laptop(i3işlemcili ucuz yollu)
ipad (bimex te indirimdeydi) güzel aygıt, dene:)
almak değil ama kullanmak dersen interrail için kaynak ya da türkiye turu için..çık yola, karadenizden başla dolaş, ege den dön...
tabi hepsi için ekstra kaynak gerekli...
  • ne adrenerjik ne kolinerjik  (19.01.11 13:36:15)