hacettepe üniversitesi - erasmus dil sınavı

bu sınava girip de sonucu beklediğinden çok aşağıda olan var mı? çevremde dolu ve ne ilginçtir ki hepsi (hepimiz) a grubuyuz. misal toefl skoru 98 olan bir insan olarak 53 almış gözüküyorum. bir arkadaşım 9 aldı ki biliyorum kesinlikle o kadar kötü değil ingilizcesi. vesaire vesaire. var mı burada benzer durumda olan?

ikinci sorum ise şu: daha önce ab ofisiyle alakalı çok saçma sapan ve ciddiyetsizlik abidesi olaylar duydum. yine böyle olacağını tahmin ediyorum ve diyelim ki oldu. dediler ki a grubu yanlış değerlendirilmiş, yeni notlar böyle böyle. şimdi eğer böyle bir şey olursa, benim bombok olmuş haftasonumun hesabını bunlar nasıl verecek? gidip çemkirmek de yetmez. dava yoluyla yasal şekilde nasıl bir ceza isteyebilirim, ya da başka ne yapabilirim?

tam emin değilim ama
bilgi edinme kanunu çerçevesinde bir dilekce yazıp sorularını cevaplarını cartını curtunu falan elde edebilecegini tahmin ettim buna bir araştırabilirsin bilgi edinme kanunu yararı olabilir

  • henrywigly  (25.12.10 00:18:04)
yok onu sormuyorum, itiraz prosedürünü biliyorum zaten. benim dediğim eğer bir yanlış okuma, daha doğrusu toptan bir yanlış okuma varsa, bunun sonrasında bunu onların yanına bırakmamak adına neler yapılabileceği hakkında.

  • thejester  (25.12.10 00:24:41)
evet ben ve arkadaşım 51 aldık şaka gibi resmen. 90 üstü beklerken böyle saçma bi sonuç gelmesi şok edici oldu. ikimizin de sınavları çok iyi geçmişti. ayrıca benim 2 yıl amerikada yaşamışlığım ve tömeri bitirmişliğim var.yarın arkadaşla dilekçe yazıp ydyo ya vermeyi ve ab ofisine gitmeyi düşünüyoruz. ne kadar kalabalık olursak o kadar iyi. adım Hasan çerçioğlu face kullanıyosan ordan iletişime geçelim

  • Zeke_91  (26.12.10 16:24:29)
hasan senin grubun neydi? biz tüm beklentinin çok altında alanlar a grubuyuz.

  • thejester  (26.12.10 16:57:22)
kesin a olup olmadığını hatırlamıyorum ama hatalı kontrol edildiğinden eminim. gerçekten mümkün değil böyle bi sonuç

  • Zeke_91  (26.12.10 17:20:30)