beleş domain hosting?

Domain+hosting değil domain hosting.
Aramaya inandım www.everydns.net i buldum ama bu işimi görmedi hem mx ayarlarını google apps a yöndelndirebileceğim hem de web redirect destekleyen bir şey lazım bana var mıdır böyle bildiğiniz bir yer

valla everydns her ihtiyacımı karşılıyor(du). sen nasıl bişi istiyosun? google ile kullanabilmek mi istiyorsun? e yapıyor zaten. web redirect derken ana sayfanın google pages e yönlenmesi ya da blogger a yönlenmesi gibi bişiyse bunu da yapabiliyorsun.

  • ozdek  (25.01.08 22:25:29)
mail için google apps a http için yönlerdime yapsın dns record taşıyamayan sunucuya.

  • kofteburger  (25.01.08 23:52:33)
mydomain i denedin mi?

  • ozdek  (26.01.08 09:35:42)
webhop domains diye bir ayar var everydns de. onu denedin mi? anladığım kadarıyla www.domain.com un direk www.yahoo.com/hede gibi bir adrese yönlenmesini istiyorsun?

  • ozdek  (26.01.08 09:38:41)
webhop yapınca ayrıca mx ayarı yapamıyorsun everydnsde. yapılıyorsa da ben göremedim.

  • kofteburger  (26.01.08 20:14:12)