balon ve şişirme işi

Evet arkadaşlar, istanbuldayım, bir sürü balona ihtiyacım var (niyetim cumartesi günü şarkhan civarına bakmak) başka tavsiyeniz olur mu?

birde, nasıl şişirecek ben bi ton balonu? depozitolu şekilde içi hava dolu tüp satarlar mı? helyum şart değil. benzincide şişirsem taşıması zor olur. ne yapılabilir?

www.esinbalon.com

bu adamalrı aramakta fayda var
  • atipasha  (10.12.10 22:04:47 ~ 22:06:31)
En olmadı ucuzundan bir bisiklet pompası alın şişirin.

Tembel işi ise eğer paraya kıyacaksınız.Çoklu şişirmeler için makineleri mevcut google üzerinden inceleyebilirsiniz.
  • lisko  (10.12.10 22:35:52 ~ 22:57:39)
el pompasıyla kol kası yapılır :D tembel işi birşey lazım

  • kisa  (10.12.10 22:40:56)
şişirilmiş şekilde satılmıyo mu? bence satılır bi araştır

  • svarte dauen  (10.12.10 23:47:05)
carrefour larda araba kompresörü satılıyor .20-25 tl civarı elektrikli.bununla dene.

  • keller  (11.12.10 02:24:41)
cevaplar için teşekkürler.
biraz mecburiyetten biraz organizasyon eksikliğinden durum şöyle;

el pompasıyla olmuyor
bir kaç arkadaş oturup rahat rahat şişiriyor.
(şişmiş halde satılanlar işe yaramazdı svarte dauen zira şişmiş halde 200 kadar balonu taşımak zor)
  • kisa  (11.12.10 23:28:04)