Film Önerisi

uzun süredir görüşmediğim arkadaş grubunu haftasonu eve davet etcem.ev sahibi olarak mümkün oldğunca keyifli zaman geçirecek aktiviteler gerçekleştirmek istiyorum.ben normalde aksiyon komedi korku romantik filmler izlemem.bana bişey katmayacağını düşündüğüm filmleri izlemem diyelim kısaca.fakat arkadaşlarım kutsal damacanayı toplanıp belli arayla 6 kez izleyecek yapıdalar.şimdi hal bu iken,içinde bolca kan vahşet şiddet olan korku-gerilim filmi(boktan bi yapım olmasın dabbe gibi)ya da kurgusu güzel olan aksiyon filmi önerebilir misiniz?yüksek konsantrasyon istemeyen grubun ilgisini çekecek.
önermenizi istediğim aksiyon filmi apocalypto tarzı olabilir.hem sürükleyici hem bolca vahşi duygulara hitap eden..
biraz uzun oldu okur da cevap verirseniz çok teşekkür ederim.tikler gelicek.

final destination serisinin ilk filmi olabilir.
the departed (2006 yapımı olan)
28 days later
  • tebelles  (01.12.10 21:14:57)
o zaman şöyle sorayım,arkadaş grubuyla izlerken en çok zevk veren/aldığınız fimler neler..

  • belki lazim olur  (01.12.10 21:17:18)
the hangover
köstebek (L di caprio)
shutter island
  • ir10  (01.12.10 21:22:53)
The Happening var, inanılmaz bir film. Hele kafalar güzelse çok acayip olabiliyor bu film.

The Man From Earth var, tam arkadaş ortamı için çekilmiş bir film. Hatta bunu 1. sıraya koy listede.
  • liriamer  (01.12.10 21:23:25)
istediğiniz türlerden değil ama erkek ortamı ise sex drive veya eurotrip süper gider. hem konsantrasyon gerekmez, hem ilgi çeker, hem de farklı muhabbetler açabilir. (bunlar da bir nevi vahşi duygulara hitap ediyor sayılabilir hem.)

  • lemmiwinks  (01.12.10 21:26:11)
ilginiz için teşekkürler

  • belki lazim olur  (01.12.10 21:34:06)
district 9

  • bellbane  (01.12.10 21:38:59)
hostel de olabilir

  • murdum erigi moru  (01.12.10 21:48:08)
don't mess with zohan da iyi gider.

  • cagdassalur  (01.12.10 22:05:59 ~ 22:07:44)
zombieland, pineapple express.

benzer sorulara hep bu yanıtı veriyorum, henüz şikayetçi olan çıkmadı.
  • late viper  (01.12.10 22:18:04)
vahşi duygulara hitap eden diyosanız A Clockwork Orange [1971]
kesin ilgi de çeker. rahatsız edici öğeler bulundurabilir uyarayım.

  • unalub  (01.12.10 22:25:39)
birkaç erkek toplanıp a clockwork orange'ı izlemeyin. ki ben bile (arkadaşlarımla film izleyeceğiz diye la faute a fidel'i götürüp yarısında baskıdan dolayı haklısınız beyler diye filmi kapatmış, küfür yemiş biriyim) dayanamaz, "bu ne amına koyim" diye kalbini kırardım. babuş filmler belli işte. the 40 year old virgin var bir de.

  • tebelles  (01.12.10 22:52:43)
heat (aksiyon)

  • reliable  (01.12.10 23:07:26)
shaun of the dead olabilir. hem biraz kanlı hem komik...

  • schizophrenia  (01.12.10 23:21:47)
little nicholas- pıtırcık
ben acayip eglenmiştim

  • black wings gray eyes  (02.12.10 07:39:29)
ben de saw serisini önereyim bari..tetikçi tarzı bir filmde tatmin edebilir arkadaş grubunuzu..

  • remeddy  (02.12.10 12:30:38 ~ 13:00:41)