sorduklarıma cevap istiyorum

1. (istanbul - anadolu yakası tercihen) deri mont almaya karar verdim, fakat zor beğenen bir insanım, çok çeşit olsun istiyorum, hatta istediğim deri montu dikebilecek birileri varsa o da olur, nereye gideyim ben? (bütçem max. 200tl civarı)

2. samsung galaxy s alınır mı? radyo dinleyen bir insanım, samsung'ların radyoları da genelde süperdir ama galaxy s'te radyo monoymuş diyorlar doğru mu? evetse ileride yazılımla düzeltecekler mi yoksa kalıcı mı?

1. Benim deri cekedi yaptırdığım yere git. Adam yılların deri terzisi. Mont da diker. Mekan: Altıyola çıkarken sağdaki Yapı Kredi'den sap. Sol kolda biraz ileride Timaş Deri var. Orası.

  • jesterdvine  (26.11.10 10:59:45)
@jesterdvine selam, burada 200tl civarına düzgün bir mont yaparlar mı? siz kaça yaptırmıştınız?

  • weeping guitar  (26.11.10 11:03:20)
200.tl ye deri mont mu varmış vay beeğğ :))

  • asadas1999  (26.11.10 12:24:10)
bağdat caddesi nde, göztepe parkını geçince sağda rrm var. çeşitli-ucuz. aynen istediğin gibi.
eski adı ve sözlükteki başlığı mrm.

  • cgcore  (26.11.10 13:00:48)
evet 200 lira civarına bulmak mümkün. bütün kadıköy'ü ve nautilus'u dolaştım, 160 liraya bir tane buldum ama tipsiz bir şey beğenmedim. 230 liraya zara'da vardı ama onun da rengini beğenmedim böyle yeşilimtırak iğrenç bir renk. adliye çarşısında vardı bir tane süper ama ona da 300 çektiler. artık avrupa yakasına bir de şu mrm'ye bakıcam.

  • weeping guitar  (26.11.10 15:28:18)
@weeping: ben 5 yıl önce 160a yaptırmıştım.

  • jesterdvine  (26.11.10 16:26:19)
@jesterdvine,
sizin dediğiniz yeri bugün bulamadım, kapanmış galiba.

  • weeping guitar  (26.11.10 17:14:42)
bugün de rrm'yi gezdim, evet güzel bir mağaza, çok çeşit var ama şöyle bir uyuzluk yaşadım; bir mont beğendim, etiketinde 249 tl yazıyor, nakit indirimi yapacaklarını da söylediler, bu şekilde bana 230'a falan gelecekti. neyse kasaya indik, 300 tl dediler, etiketleri güncellemeyi unutmuşlarmış, nakit indirimi de bu üründe geçerli değil 300 de 300 dediler. ben de sinir olup almadan çıktım.

deri mont macerası devam edecek.. teallam
  • weeping guitar  (27.11.10 16:22:38 ~ 16:24:09)
adliye çarşısındaki yere 300 liraya dikim siparişi verdik bakalım nasıl olacak..

  • weeping guitar  (05.12.10 01:32:13)