[]

ege bölgesinde yer alan maden rezervleri

Ege bölgesinde manisa izmir kütahya muğla da çıkarılan madenler nelerdir? baktım ama pek birşey bulamadım bi el atarsanız sevinirim.
 
muğlada linyit ve mermer var.


  • kyha  (24.11.10 16:04:05) 
oralarda bi yerde gumus ve silika var baya zengin kaynaklar. lokasyon veremıyorum.


  • bryan fury  (24.11.10 16:21:49) 
Mermer-krom genel

onlar dışında aklıma gelen:

Manisa - nikel, kömür
muğla - kömür, mermer
kütahya - baya bir şey... (jeolojik oluşum sebebiyle ülkenin en zengin bölgelerinden birisidir burası)
izmir civarı (bergama, ovacık...) - altın, gümüş

ilk aklıma gelenler bunlar... daha ayrıntılı istersen mesajla ulaş bana...
  • gelecektengelenkutupayısı  (24.11.10 16:34:23 ~ 16:34:39) 
manisa linyit kömür
kütahya bor
afyon mermer
izmir gevrek
bunlar öne çıkan iller ve madenler diğerlerine göre başı bunlar çeker.
  • seyduna6687  (24.11.10 18:32:58) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.