Tiyatro Önerisi

Canım şu sıralar tiyatroya gitmek istiyor, biletix'den ve mybilet'den arattım bir sürü şey çıktı ama hangisi komik olur güzel olur bilemedim. Tiyatrolar da bi ton para, deyecek birine gitmek istiyorum.

Şu sıralar oynanan oyunlardan hangilerini önerebilirsiniz?

Yer: İstanbul Avrupa

Nerede yaşıyorsun?

  • .aylin.  (24.11.10 10:46:07)
istanbul diye düşünerek cevap veriyorum, genelde istanbullular nerde yaşadıklarını söylemeye gerek duymuyolar :)

vahşet tanrısı diye bir oyun var istanbul devlet tiyatrosu'nda oynuyor. herkes çok övüyor, ben de daha gidemedim ayrı konu.

aynı şekilde yeni bi oyun olan, çok insanın beğendiği iki çarpı iki ve kadın sığınağı var. www.istdt.gov.tr

bi de dot var sanırım tavsiye edilebilecek. www.go-dot.org buradan oyunlarına bakabilirsiniz.
  • cisterna  (24.11.10 10:52:37)
istanbul şehir tiyatrolarında, İstanbul Hatırası oyunu eğlenceli ve güzel

  • yayla  (24.11.10 11:00:33)
oyun hakkında bir fikrim yok ama mail adresime gelmiş bugün. belki ilgini çeker.

Her yöne 90 dk
İki perdeden oluşan oyun müzikli komedi ve kabare tadında. Oyunda birçok konuya değinilirken ön plana çıkan skeçler ise Megastar Tarkan’ın özel hayatı. Oyun, ünlü piyanist Fazıl Say ve Haluk Bilginer’i de zaman zaman ti’ye alıyor.

fiyatı da 45 TL yerine 15 TL imiş bugün için.

bit.ly
  • nesenbilneben  (24.11.10 11:15:56)
Kaliteli bir oyun görmek isterseniz Leyla'nın Evi'ni şiddetle tavsiye ederim..

www.biletix.com
  • mocha  (24.11.10 11:18:08)
Tavsiyem beyoğluna git,

Ses tiyatrosunda Ferhan Şensoyu izle. : www.ortaoyuncular.com
Dot için ise program böyle : www.go-dot.org
  • priboi  (24.11.10 12:04:41)
İstanbul Şehir Tiyatroları'ndaki İstanbul Hatırası oyunu güzeldir ama eğlenceli olduğunu söyleyemeyeceğim.

  • brainstorming  (24.11.10 12:38:59)
Devlet tiyatrolarında Vahşet Tanrısı var.Gayet eğlenceli bir oyun tavsiye ederim.

  • karbasan  (24.11.10 12:50:49)
Testosteron

Bir de Tiyatro Kedi oyunlarını indirimli alabilirsiniz bugün. (17.50TL)Ben de izlemediğim için tavsiye edemiyorum, sadece indirim cazip gelir belki diye belirtiyorum.

www.sehirfirsati.com
  • hair freak  (24.11.10 13:31:35)