hediye sorusu / 12 yaş / kız

10-12 yaşlarında bir kız çocuğu var. hediye alıcaz buna ama büyük pahalı bir şey olmayacak yani elektronik birşey düşünmüyoruz. kızın ilgi alanlarını kesinlikle bilmiyorum. peluş oyuncak için yaşı biraz büyük sanırım. ne alınabilir ki?

yalvarırım bu yaş grubu kız çocukları için üretilen o simli,parlak makyaj malzemesi setlerinden almayın. bence en güzeli ilgisini çekebilecek bir kitap veya film.

  • Phoebe  (11.11.10 16:54:11)
www.enucuzoyuncak.com

kız çocukları her daim böyle şeyleri sever
  • cryptex  (11.11.10 16:57:33)
cok guzel tuylu pembeli membeli bi hatira defteri olabilir..ben yegenime almistim winxmiydi neydi bole barbie benzeri bi bebek vardi defterin ustunde..cok mutlu olmustu..

  • risko  (11.11.10 17:05:27)
bir muzik dukkanindan hediye ceki. fiyat araligini belirlersiniz.
enstrumanini kendi secsin.

  • la traviata  (11.11.10 17:06:32)
Şirin bir kolye ucu. Çok pahalı da değiller.

  • sourlemonade  (11.11.10 17:07:55)
barbie alın. barbie'yle oynamayan kız çocuğu görmedim duymadım

  • ennoia_  (11.11.10 17:22:35)
ayakkabı veya çanta forever.

  • suicides underground  (11.11.10 17:27:20)
güzel bir kolye mesela..

  • pijamali  (11.11.10 17:40:42)
barbie hiç tercih etme. güzel bi elbise felan al LCW'den :P

  • allanpoe  (11.11.10 17:49:25)
10-12 yaşındaki çocuklar sandığınız kadar çocuk değiller, bebekten hoşlanacaklarını sanmıyorum. Daha gençkızlığa adım şeyleri alabilirsiniz.
*Kitap olarak bilim kitapları var eğlenceli, saftirik serisi gibi kitapları gördüğüm kadarıyla beğeniyorlar...
* Oyun olabilir Jenga tarzı, o da hoşlarına gidiyor, odalarında bulunması filan...
* Accessories ve türevlerinde çok şık ilk genç kızlık çağları için takılar var, oda aksesuarları var.
* Dergi aboneliği de olabilir.
* Karaoke seti olabilir Miley Cyrusvari şeyler...
* Cici kızsa HelloKitty'li bir şey hoşuna gidebilir.
* Odasına lamba vs gibi hoş bir şey olabilir, dekoratif.
* Tarz, havalı bir kıyafet olabilir.

Olur işte bir sürü şey.
  • sharon and hope  (11.11.10 17:58:27)
Kitap alın derim, belki hayatında güzel adımlar atmasını sağlar. 10-12 yaş için uygun kitaplar:
Antoine de Saint Exupery, Küçük Prens.
Çetin Öner, Dünyanın Bütün Kedileri.
Çetin Öner, Gülibik.
Ferenc Molnar, Pal Sokağı Çocukları.
Herman Melville, Moby Dick.
Jules Verne, Denizler Altında 20 Bin Fersah.
Mark Twain, Tom Sawyer.
Muzaffer İzgü'nün kitapları.
Nezihe Meriç, Küçük Bir Kız Tanıyorum On İki Yaşında. (bence bu kitap çok daha anlamlı olur:)
  • asfur  (11.11.10 18:04:44)