genel adsl arizasi mi?

Selam,

Adsl bağlantım az önce kendisine geldi. Onun öncesinde sürekli olarak ppp down ve adsl link down aliyordum. TTnet çağrı merkezi ise doluluktan çalmıyordu bile. Genel bir ariza olduğunu tahmin ettim ancak hiçbir yerde yazmiyor. Varmı bu sorunu yaşayan. (saat 19:00-23:30 arasi link sorunu yaşayan?)

ben isparta'dayim.
herhangi bir sorun olmadi. hatta 400+ kb/s download devam ediyor saatlerdir.

edit: bu cevabi yazdiktan 9dk kadar sonra baglantim bir gitti geldi. lan ?
edit 2: evet, 4mbps.
  • sourlemonade  (08.01.08 22:58:14)
ankara'da bulunan arkadaslarim p.tesi tum gun nete girememis. bugun duzelmis. bugun de ben epey koptum geldim, dns kurcaladim, hatta baskalari da (git: 19283) bolge bolge yenileme yapiyor olabilirler...

  • only  (08.01.08 23:05:25)
assert h adsl paketin nedir üstad ? 4 Mbps mi?

ben kayserideyim bende de su an ıcın bı sorun ama rapid cok yavas ındırıyo.dıer yerler ıyı..
  • isott  (08.01.08 23:07:17)
bunu okudum puhahaha diye güldüm hepinize şrank benim bağlantım gitti bir saattir uğraşıyorum düzeltmek için düzeldi gedi kendisi. adsl ışığı yanıyor ppp yanmıyordu
hız sorunu yok ama bağlantı kuruldukça
Aydın'dayım
  • kofteburger  (09.01.08 02:29:51)