tatilde yapılabilecek kalıcı olacak olaylara sizden öneriler (Vol2)

Uç örnek arıyoruz ve 4 kişiyiz. Bu gezi için ilerde anı olarak kalabilecek 60 yaşında dahi hahaha hihihi yapabileceğimiz işler yapcaz biz. aklıma acun firarda tarzı geldi. Mesela elkameramızla bunu becerebiliriz. ya da fatih akın gibi senaryosu hem türkiye de hem de avrupanın muhtelif yerlerinde geçen bi film çekebiliriz.

Ya siz olsaydınız ne yapardınız?

bi öneri : zenci hatun gotunden kokoyin cekerdim.

sizde böle bişi yazmayın diye koydum bu öneriyi :)

sembol olmuş bir yerin avlusunda halay çekin, zılgıt atın, uzun eşşek oynayın falan filan. sonra da kameraya çekin.

  • madagaskar  (03.11.10 21:10:38)
@madagaskar önerini listeye yazdım nihaha :D

  • salahaddin  (03.11.10 21:12:01)
benim picadilly circus ya da trafalgar square'de bursa'nın ufak tefek taşları oynama procem vardı. onu gerçekleştirebilirsiniz, istediğiniz yöresel bir dansla.

(evet times meydanı'nda kolbastı oynayanlardan esinlendim)
  • cumingsoon  (03.11.10 21:28:47)
@cumingsoon Bu dans olayi sahane olur

  • salahaddin  (03.11.10 21:32:53)