sinirlenince?

birisi canınınızı çok sıkınca ya da siz ona çok sinirlenince canınız çok sıkılınca ne yapıyorsunuz?

ben şiddet içeren oyunlar oynayıp kendime geliyorum ya da başka birine patlıyorum başka bi önerisi olan var mı?

rica ederim montla sıç demeyin (:

montla sıç demiycem o zaten aklına gelmiş, ama deneyebilirsin tabi.
ayrıca akıllı, mantıklı, yetişkin insanlar sinirlenince sakinliğini koruyabilmeli ve vurup kırmak yerine ne yapabilirim, yada ne yapmamalıyım diyebilmeli. koca koca insanlarsınız sinirden kendini kaybetmekte ne demek.

  • ceo  (27.10.10 02:44:23)
sevdiğim bir albüm açıp son seste dinliyorum. (kulaklıkla)

  • sttc  (27.10.10 02:53:44 ~ 02:54:03)
en iyi çözüm kaba kuvveti sevmem ama lavabonun içine sevmediğim bi cam eşyayı atarım sinirim geçsin diye ne alaka bılmıyorum ama boyle.. bide nerde sınırlendıysem gece hariç kendimi sokaga atarım yururum yururum çok fenaysam bi köşede aglar dururum sonra kendıne gel salak derim susarım başlarım daha kötü olayları düşünmeye...

  • mavi kız  (27.10.10 02:54:21)
ben hiç sinirlenmiyorum, pamuk gibiyim. ben sinirlenmeyince onlar sinirleniyorlar. kontr-atak gibi oluyor ama aslında sikimde değil.

  • hollowlife  (27.10.10 03:10:00)
Dışarı çık biraz yürü. Hiç bilmediğin sokakları...

  • lol  (27.10.10 03:12:28)
var gücümle duvara bir yumruk sallıyorum.

  • wampex  (27.10.10 03:52:55)
dışarı çıkar biraz nefes alırım, hiçbir işle uğraşmam

  • what the fuck are you talking about  (27.10.10 08:46:31)
arabaya atlayıp hız yap, ölmezsen konuşuruz. (ben daha ölmedim)

  • pisekarv2  (27.10.10 09:29:08)
beni bu kadar sinirlendirebilecek birisi ancak bana yakinlasmayi basarmis birisi olabilir. onun benim arkadasligimi hak etmedigini dusunup gelecekteki hareket planimi ona gore olustururum. gunu gelir daha beter ederim. =) yakinim olmayan biri beni sinirlendirdiginde ise tepkimi yerinde veririm. ben sinir olacagima o olsun.

  • atrin  (27.10.10 09:58:47)
Biraz masrafli oluyo ama telefon firlatmak ya da biseyleri frlatarak parcalamak

  • ennoia_  (27.10.10 10:32:34)
çok kızıyorum :)

  • ucamayanadam  (27.10.10 11:47:18)
Şöyle, sessiz, sakin bir odaya çekiliyorum. Kapıyorum gözlerimi ve diyorum ki içimden : "Ben bu götverene ne diye sinirleniyorum lan? Dur hele bir sakinleş bakalım. Düşün hele bir bunu". Sonra yavaşça o öfkelendiğim kişiden soyutlanıp, sadece öfkemle başbaşa kalıyorum. Bu aşamadan sonra, çoğunlukla kendimle ilgili bir takım şeyler keşvediyorum.
Bi bu. bir de ani sabrımı sınayan durumlarda, tam çoşacakken, 5,6 ya kadar sayıyorum. O da iyi geliyor bak. birden bire uçuveriyor öfke.

  • pangea  (27.10.10 14:42:53)
ucuzundan bi kum torbasi

  • orcu  (27.10.10 16:13:24)