en hesaplı internet bağlantısı

ttnet adsl'yi terk edip daha hesaplı bi bağlantıya geçmem lazım, kotasız olsa iyi olur olmasa da olur, ne tavsiye edersiniz?

öncelikle terkedebileceğinden eminsin dimi? sözleşmeden önce terkedersen boru gibi fatura geliyor.

  • madagaskar  (04.10.10 15:34:07)
terk etmezsen de giriyor.

  • desdinova  (04.10.10 15:35:12)
daha hesaplısı yok kanka. hesaplı, ucuz görünüp alıyorsun başka servisi, iki günde bir internet kesiliyor. ttnet wifi, tiibu gibi hizmetleri de kullanamıyorsun zaten. astarı yüzünden pahalıya geliyor.

ama ttnetten ayrılmak isteyenleri destekliyorum. ayrılın ki, adamlar ulan millete pahalı geliyoruz diye düşünüp zam yapmasın, ucuzlatsın. biz de kaymağını yiyelim.
  • Cem Şancı  (04.10.10 16:22:22)
uydunet 1mbit 29tl idi. sınırsız.

  • lemmiwinks  (04.10.10 16:23:48)
kablo ya da fiber gibi bir seçeneğin yoksa; bir şey değişmeyecek. Bütün adsl markalarının fiyatları TTNET'e göre zaten. Sadece başta X ay indirimli oluyor sonra TTNET ile aynı fiyat. Wifi, oyun, müzik, tivibu falan da yok...

  • late viper  (04.10.10 16:31:43 ~ 16:32:14)
uydunet, superonline fiber gibi secenekler yoksa daha ucuz bi secenekte yok.

  • rurouni  (04.10.10 16:38:02)
salça olayım araya. uydunet, superonline gibi seçeneklerimiz varsa n'apıyoruz? hangi kampanya en mantıklısı? uydunet gibi bir düşüncem var benim. evim ortaköy'de. mantıklı mıdır?

  • bradshaw  (04.10.10 16:40:56)
uydunet mantıklı 1mbps 29tl kablo tv de beleş.

  • jonturk  (04.10.10 16:59:24)