Hangi gazeteyi okuyorsunuz, neden?

taraf: çünkü demokrasiye inanan, askerden korkmayan, postal sever yazarlar barındırmayan, bütünleştirici (türk değil türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak), faşist ve ırkçı söylemleri olmayan, gerektiğinde başbakana bile çakan bir gazete olduğu için.

  • istanbull  (20.09.10 11:29:15 ~ 11:30:45)
gazete satın almıyorum. internetten çeşitli sitelerden takip ediyorum. ama öğrenci olduğumuz için masaya sermeye gazete gerekiyor. onu da haftada bir habertürk alarak sağlıyorum.

  • ayiadam  (20.09.10 11:33:10)
satın alıp okumuyorum. bazen internet gazetelerinden rastgele okuyorum bazen de televizyonda rastgele izliyorum. çoğu haber zaten gereksiz ve depresif.

  • ermanen  (20.09.10 11:34:45 ~ 11:35:04)
internetten tüm gazeteleri okuyorum, nedeni de ofiste yapacak işimin olmaması ve canımın sıkılması...

  • de jure  (20.09.10 11:37:14)
milliyet internet sitesi

sebep alışkanlık. ntv nin internet sitesine alışamadım bir türlü.
  • wessago  (20.09.10 11:55:42)
tan: çünkü demokrasiye inanan, askerden korkmayan, postal sever yazarlar barındırmayan, bütünleştirici (türk değil türkiye cumhuriyeti vatandaşı olmak), faşist ve ırkçı söylemleri olmayan, gerektiğinde başbakana bile çakan bir gazete olduğu için.

  • ermoo  (20.09.10 12:33:23)
referans. biraz ekonomi kasmam gerek. güncel olaylar falan.

  • ykyt  (20.09.10 12:35:23)
radikal: NY Times gibi mübarek.

  • iamthewalrusulan  (20.09.10 13:19:47)
cumhuriyet okuyorum
ulusalcı kafadan 12 eylül 1980 darbesini dinlemek için, cunta diyorlar hep
işkence yok zaten, olmamışta... öyle diyolla gülüyorum
parti cephenin yakında kemalist kanadı olur
  • Nesrin.Yolcu  (20.09.10 13:30:56)
the wall street journal. arabesk'ten sonra başladım!!

  • emrag  (20.09.10 14:01:53)
Sözcü: Çünkü yeni moda "kemalizme küfret" dalgasından uzak, askere atılan ucu nerden geldiği belli olmayan ama hangi güç unsurlarının çıkar sağladı belli olan komik palavralardan arınmış ve hepsinden güzeli Ahmet altan, Emre Uslu, Nazlı ılıcak gibi paranın geldiği yöne secde eden gazetecileri barındırmayan ve ondan bundan korkmayan gazete.

  • muratk18  (20.09.10 14:41:22)
Sabah: çünkü emre aköz, engin ardıç falan okuyup sinirlenmek hosuma gidiyor, günaydın da fena degil.

Hürriyet: Bir sürü magazin seyi olmasının yanında birtakım iyi yazarları da barındırdıgı için. Ertugrul Özkök de eglenceli ayrıca.

Cumhuriyet: Ergin Yıldızoglu icin. Bazen de Hikmet çetinkaya, balbay falan.
  • hophophoba  (20.09.10 15:30:36 ~ 15:31:04)
alışkanlıktan hürriyet, internettende hürriyet ve fanatik ama keyif alarak habertürk okuyorum çünkü her eki konusuna ait sadece. yazarlarıda güzel.

  • skywalkeremre  (20.09.10 16:47:40)