Turk erkeklerinde IKTIDARSIZLIK yaygin midir?

3 kere evlilik yapip, 2 sinden iktidarsizlik sebebiyle ayrilmis bu ablamizi gorunce turk erkeklerinde bu rahatsizligin yayginligini merak ettim

video.milliyet.com.tr

Genetik midir, biz de benzer riski tasiyor muyuz? Onlem almak icin neler yapmaliyiz?
yazan: bilincli ve endiseli turk genci.

ihtiyarlik ile gençlik diyerek,
su hayati ikiye böldürme!
ey büyükten de büyük allahim,
benden evvel kusumu öldürme!

erken boşalan , ortalamadan küçük penisli bir milletiz.

  • wessago  (18.09.10 10:28:19)
bence türk erkeklerinin büyük bir çoğunluğu partnerini hiçbir zaman boşaltamıyor.

  • saykodeli  (18.09.10 10:39:25)
40 üstü erkeklerin bir kısmı öyle oluyor. dengesiz beslenme, sigara, hede hödö.

  • hereisnopeace  (18.09.10 10:47:31)
o zaman ben turk milletinden degilim lan,

ayrica, madem buyuk cogunlugu partnerini bosaltamiyor neden kadinlar bu kadar istekli ? sadece e. arkadasi mutlu olsun diye mi iliskiye giriyorlar?
  • kreider  (18.09.10 11:55:20)
türk kadınlarının maşallah ordu gibi bir görev bilinciyle konuya yaklaşımları takdire şayan. video'daki kadının "Kocalık vazifesi" diye tabir ettiği "ben yemek yapıcam sen de beni sikicen" gibi görev dağılımına dayalı yaklaşımını Türk kadınlarına genellersek bunun erkekler üzerinde bir psikojik baskı ve karılarına karşı isteksizlik olarak geri dönebileceğini savunabiliriz sanırım. zira ötmüyor dediğin kuşun sekreterle metresle şakıdığı da oluyor. bi de viegra diye bir şey yaptılar. 21. yy da ne iktidarsızlığı kardeşim.

  • götümüze girebilir netekim  (18.09.10 13:11:00)
genel sorunlar olarak gençlerde erken boşalma ileriki yaşlarda da sigara ve alkol yüzünden sertleşememe sorunu görünüyor. ne kadar yaygın olduğunu bilmek çok zor ama dikkat çekici bir oranda oldu belli.

  • jamesjersey  (18.09.10 13:17:53)