Porno Sektörü

Porno film sektörü neden bu kadar büyük? Neden herkes porno film seyretmek istiyor?

ozellikle abd ve uzakdoguda inanılmaz büyük bir pazar olduğunu biliyorum.

  • barış manço  (05.09.10 19:16:05)
arz talep? talep çok olunca sektör de büyük oluyor haliyle.

  • xenophobe  (05.09.10 19:16:15)
samuel ve şirinler dışında aseksüel kimse yok bildiğim kadarıyla. herkes daş gibi hatunlarla türlü fanteziler de gerçekleştiremiyor. E haliyle...

  • kimlanbu  (05.09.10 19:27:05)
  • ronaldo17  (05.09.10 19:42:16)
internetin icadı ile porno sektörü şaha kalktı. pornoya erişim çok kolay bu devirde.

  • baldur  (05.09.10 20:14:28)
çünkü tüm filmleri mutlu sonla bitiyor

  • sttc  (05.09.10 20:23:37)
konusu çok basit ve anlaşılır. tek yoran kısmı sonrasında yapılan mastrübasyondur ki yapmamak gerek, zararlı bir şey

  • alchemistt  (05.09.10 21:17:08)
otuzbir çekmek için izliyor insanlar. e demekki çoğu insan osbir çekiyor.

  • cedric tweedledee  (05.09.10 22:27:22)
ya duyuruna dahil olucam ama,benim de bugün kafama bişey takıldı.daha böyle kadınlara yönelik porno filmleri olan bi site fln hiç mi yok,ya da var da ben mi bilmiyorum.talep yok diye mi düşünülüyo acaba:D

  • ladymama  (06.09.10 00:46:06)
@ladymama : kadinlara yönelik derken? yani kadin adami sikerken mi? porno pornodur. erkekler kendini adamin yerine koyar, siz de kendinizi kadinin yerine koyun. bu kadar :d

  • kedislike  (06.09.10 01:01:49 ~ 01:02:41)
yok tabi ki öyle değil:D ama porno pornodur değil işte,herşey bi erkeğin bakış açısına göre oluyo,onların tahrik olacağı şekilde.ya anlatamadım demek istediğimi:D mesela daha çok kadın üzerinde oluyo kameralar falan,erkeğin ilişkiye yetecek azami kısımları hariç hemen hemen hiç gözükmediği bile olur yani:D ya da mesela harala gürele videoları bünyesi kaldırmayan biçok bayan arkadaşımız vardır eminim,sektörün onların beklentilerini karşılayacak daha soft,daha duygusal şeyler üretmek konusunda büyük bi açığını görüyorum ben.ve tanrım ben neler diyorum diyerek bitirmek istiyorum sözlerimi,evet.

  • ladymama  (06.09.10 01:22:42 ~ 01:23:04)
soft porn dolu var ladymama oradan sana ekmek çıkmaz

  • wessago  (06.09.10 03:36:50)
@ladymama lezbiyen pornoları mevcut her yerde ama duygusal olanını görmedim :). soft porno dediğin şeyleri ise en güzel erotik kanallara üye olarak izlersin ama izlediğine yazık bence. kırmızı noktalı show tv gösterimleriyle ömrümüz bitti sadece hatunun göğüslere bakarak fantazi kurmaktan :))
hard porno rulez! diyerek bitiriyorum.

  • ozdek  (06.09.10 12:00:50)