Dizi Tavsiyesi

Sevgili dizi hastaları,

House M.d.'deki Dr. House karakteri gibi zekasıyla insanı büyüleyen karakterlerin olduğu diziler arıyorum. Mümkünse yabancı. Tavsiyeleri alalım..
teşekkür ettim..

Scrubs - Bkz: Dr. Cox

Entourage - Bkz: Ari Gold

Monk - Bkz: Adrian Monk

The Office - Bkz: Dwight Schrute
  • afganaf  (31.07.10 01:03:22 ~ 01:04:03)
house md gibisini bulamazsın.

en yakın örnekleri verebilirim sadece

dexter biraz belki.

lie to me var gene en yakın örneklerden house gibi detaycı bir adamı var zeki

anime izliyorsan

death note da yagami light ve L

code geass ta lelouch adlı baş karakter onun benzeri zeka örnekleri gösteriyor
  • wessago  (31.07.10 01:03:40)
hiç biri house kadar olmasa da:

lie to me(seveni var sevmeyeni var ama tim roth'un oynadığı karakter zeki baya)
californication
dexter
fringe(walter olsun peter olsun, baba oğul zekiler..)
prison break(dizi baydı falan ama maykıl sıkoğfiyıld zeki adamdı)
  • buzzlightyear  (31.07.10 01:05:24)
bir tek mentalist soylenmemis sanirim.
ucundan bucagindan biraz da burn notice'i sokabilirsin ama tam net degil o.

  • entrapmen  (31.07.10 01:11:34)
gecenin bu saatinde bu kadar çok cevap alabildigin için şanslısın.

burn notice izledim oradaki adamın içsesi hoşuna gidebilir. ufak noktaları anlatıyor
  • wessago  (31.07.10 01:19:26)
Kimsenin yazmaması ne garip.Breaking bad şiddetle öneririm.

  • pinokyo  (31.07.10 01:57:27)
Monk +1

Kesinlike süper bir düşünce yapısına sahip. Ayrıca aşırı derece temizlik hastası olması (Obsesif Kompulsif bozukluk) sahip olması diziye tatlı bir eğlence katıyor...
  • janavarorion  (31.07.10 10:13:01 ~ 10:13:31)
kimse Bones dememiş. (bkz: Temperance Brennan) kendisi tıp doktoru değildir kemik doktorudur (adli antropolog). her hafta çözülemez bir cinayeti çözer. en sevdiğim dizidir bones

  • very pigmented melanosome  (31.07.10 11:03:54 ~ 11:04:51)
bir tane daha. The Big Bang Theory. Esas karakterler teorik fizikçidir. Çok iyi komedidir.

  • very pigmented melanosome  (31.07.10 11:08:57)
Cold Case
24-Jack Bauer

  • menstrualbubbles  (31.07.10 14:02:17)
Aynı şeyi uzun süre ben de aradığım için kesin ve net konuşuyorum: House gibi bir dizi ve House gibi bir karakter aramak boşunadır, namümkündür. Benzer bir dizi bulmayı geçtim, verdiği keyfin yarısını bile verebilecek bir dizi bulsam ne âlâ.

  • su sebeple  (31.07.10 19:06:07)
married with children izle oda güzel dizi al bundy iyi adamdır.

bir de madem prison break ın adı geçiyor o zaman sen oz izle. burdaki dizilerin hepsinin eline verir.
  • mahsunkul  (31.07.10 20:48:29)
monk, bitti diye biliyorum bayagı bi sezonu var.
yeni dizi: rubicon. daha bir bolum yayınlandı.

  • hubble  (31.07.10 21:35:52)
en yakını regenesis ve david sandstrom karakteri olsa gerek

  • tannhauser  (18.08.10 22:54:20)