live messenger varsayılan internet tarayıcısı ile hasbihal etsin.

bir yere tıklayınca explorer ile açmaya kalkmasın.
mümkün mü?

mail hesabı haricinde öyle yapıyor zaten?

  • pispinti  (18.11.07 19:57:35)
değil :(

örneğin:
1)falancanın profiline bakacağım. explorer penceresinde açıyor (-ki varsayılan başka bir tarayıcı)
2)araçlar-seçenekler-kişisel'den profilimi düznleyeceğim = exploerer gene atlıyor olaya.
  • can see  (18.11.07 20:09:16)
default tarayıcını ie olarak ayarlama, baskası ayarla. mail kutusu haricinde default tarayıcı ıle acıyor.

  • bryan fury  (18.11.07 20:10:19)
olmuyor hayır. sadece mesajlarda gelen urlleri varsayılan tarayıcı ile açıyor.

  • kofteburger  (18.11.07 22:04:35)
registryde oynamak yapmak gerekebilir. siz de tiklamayin canim bi yerlerine live messenger'in.

  • entrapmen  (18.11.07 23:46:16)
sanırım gerekli oldugun biraz uzun ama kesin bir yön önereyim. en azındn mozilla icin gecerli bu olay. mozilla hali hazırda var ise kaldırıp yeniden kuruyorsunuz. kurarken o size varsıyan tarayıcı olarak kimi secmesi gerektigini soruyor orda yuklu olan tarayıcılardan birini seciyorsunuz. ve sorun bitiyor:)

bu kadar ugrasmadan kesin yapılabilmektedir, bilen varsa artık bizde bilmek istiyoruz:)
  • rurouni  (19.11.07 02:24:44)