iphone ve ipod sarZ sorunu

iphone sarzim 82% de duruyor daha da sarj olmuyor. ipod ise ise 96% da duruyor.

ayrica mesela wifi acikken 20% altina dustu diyelim, wifi kapatinca 30% gibi oluyor. nedir bu durum, batarya omurleri 10-20% civarinda azaldi mi acaba?

battery programı yükle bide ondan bak..bazen apple'ın şarj göstergesi sapıtabiliyo.

  • cruex  (25.07.10 22:57:18)
ilkini bilemeyeceğim de ikincisi normal.. ben skype ile ipod touch da konuşuyorum %50 olan şarj %20 ye düşüyor 15 dakika konuşunca, lakin konuşmam bitince %40 a çıkıyor.. bu tip dalgalanmalar çok oluyor iphone ile ipod touch larda merak etmeyin.. ama dediğim gibi ilkinin nedenini bilmiyorum..

  • kalim  (25.07.10 22:58:28)
ilkini bende bilemiyeceğim ama şu tarz bişi sanırım ikincisi , batarya göstergesi demek kapanmasına ne kadar kaldı demek kısaca , sen wi fi yi açtığın zaman o şekilde kullanmaya devam edersen ne kadar zamanda bitceğine yönelik bi gösterim olabilir. wifi yi kapatınca artması da bunla ilgili ." batarya göstergesi= kapanmasına kalan süre" olarak kabul ediyo sanırım.

  • busuta  (26.07.10 00:25:54)