tanımadığım 11 yabancı uyruklu insanlara nasıl davranmalıyım?

nerden geldiklerini bilmiyorum rotary muhabbeti galiba 10 kız 1 erkek olarak 11 adet yaşıtım insanı bi otelde ağırlamamı istedi bi akrabam. yalnıs sorun şu ki yakın olarak tanımadığım insanların karşısında çok bambaşka çekingen birisi oluyorum, hiç rahat edemiyorum. bide bunlar yabancı olunca ne yapıcam bilemedim hayır da diyemedim kırmak istemiyorum napıcam ben bu insanlarla şimdi? havuza girmek istiyolarmış ben yüzmeyi bile sevmiyorum kalabalığın içinde. bi akıl verin be.

e onlar girsin sen de havuz kenarında takıl işte...
yanına bir de yancı buldun mu geyiğin dibine vurursunuz;)

  • late viper  (20.07.10 20:33:58)
batak öğret, 12 kişi yani 6 takım çıkar(eşli oynanacak elbet). turnuva yaparsınız...

  • late viper  (20.07.10 20:36:38)
@late viper ben türkçe bilene öğretemiyorum batak yabancıya nasıl öğreteyim? :) hazvuz olayını bende öyle dedim ama ayıp olmaz dimi?

  • cagdassalur  (20.07.10 20:38:45)
istediğin kadar sövebilrsin kaptan böyle düşün;)

ya 1 tane nasılsa kafa bi adam çıkar içlerinden, takılırsınız onla, diğer 10 kişi de size takılır
  • deeperdown  (20.07.10 20:40:42)
11'i de aynı anda havuza girmez gibi geliyor bana, ara ara kenarda takılan bir iki tane olur kesin. onlarla ilgilenirsin bir şey olmaz. hem havuzun içinde olsan aynı anda 11'i ile de etkileşimde olamayacaksın sonuçta...

  • late viper  (20.07.10 20:44:41 ~ 20:47:34)
şanslısın ya . keşke istanbulda olsaydım da beni çagırman mümkün olsaydı.

  • wessago  (20.07.10 20:47:13)
istanbul mu ki...

  • late viper  (20.07.10 20:52:53)
@wessago ist. değil sakaryadayım ben.

  • cagdassalur  (20.07.10 21:18:22)
10 kızla naapçam dediğinize göre bayansınız :P

havuz başında dursanız bile yanınıza gelip ülke hakkında soru soracaklardır. yabancılar rahat insanlar. kafanıza takacak bişi yok. zaten hepsi size bağlı değil. kendi aralarında da gayet muhabbet çevireceklerdir.
  • terp  (20.07.10 21:21:28)
@terp erkeğim :) dediğim çok çekingenim tanımadaığım insanlara karşı ama yabancılarda biraz daha rahat olurum sanıyorum, şimdiye kadar hep öyle oldu en azından. nedense yabancılara ve internetten tanıştığım kişilere karşı çok rahat oluyorum.

  • cagdassalur  (20.07.10 21:44:18)
seve seve yardıma gelirim dostum.

  • kisawinstonsoft  (20.07.10 23:02:31)
bu kadar sorun etme kendine. 2 senedir ab projesi kapsamında ağırlıyorum, ben gidiyorum şimdiye kadar hiçbir sıkıntı yaşamadım. zaten çok sıcak kanlı insanlar oluyorlar genelde -gerçi hangi ülkeden geldiklerini bilmiyorum ama- sen istediğin kadar çekingen ol hemen kaynaşırlar seninle:) çok kafa insanlar oluyorlar, belki türk arkadaşlarınla eğlenmediğin kadar eğlenirsin. havuz işini de takma kafana genelde güneşlenmeyi tercih ederler zaten sen de onlarla takılırsın, havuzdakiler kendi aralarında eğlenirler -ki büyük ihtimalle seni de zorla sokarlar havuza:) iyi eğlenceler şimdiden. keyfini çıkarmaya bak.

  • burbat  (20.07.10 23:27:50)
teşekkürler tavsiyeler için çok güzel bir hafta geçirdim beklemezdim hiç böyle olacağını.

  • cagdassalur  (25.07.10 17:59:51)