[]

ev klima gazı ne kadara dolar

ev için klima gazı dolum maliyeti yaklaşık nedir?

klimacılar hatta kaçak testi uygularlar mı?


 
İki gün önce yaptırdım 1500 kağat.
Kaçak tespiti için makinayı bağlayıp ortalama 20-30 dakika gaz seviyesini takip etmesi gerek. Acelesi varsa, uğraşmak istemiyorsa 5 dakika bakıp sorun yok deyip geçiyor. Kaçak varsa gece gaz bitiyor ve klima sıcak üflüyor. Bir gün sonra tekrar gaz bastırıyorsun, 1500 daha gitti.

  • pavlis  (20.06.24 11:02:34) 
beko 1400'e doldurdum. kaçak testi de yapıyolar dış ünitede ama tesisatın kendisinde cihazda da kaçak olabiliyormuş ona bakmak zor ve bakmıyorlar.


  • a darkness coming  (20.06.24 14:14:20) 
2bine doldurdum geçen hafta. Kaçak varmış kaynak falan da yaptı boruya, 2500 verdim toplam.


  • veritaslibertas  (20.06.24 20:35:03) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.