[]

Robot süpürge

Merhaba robot süpürge almak istiyorum. Nelere dikkat etmeliyim? Hangi ürünleri önerirsiniz?
 
ben dikey süpürge, robot sügürge, dyson ürünleri vb hepsine karşı olan biriyim. biriydim. geçenlerde Roborock Q8 Max Plus Çöp İstasyonlu Akıllı robot Süpürge satın aldım, dünyanın en dogru hareketini yapmıs olabilirim diye düşünüyorum . 2 ay oldu hayranlığım artıyor, kendime sinirleniyorum nasıl bir teknolojik alete bu kadar bayılabilirim diye.
çöp haznesi büyük, kendi kendini temizliyor. yer silme fonksiyonu var. haritalaması çok iyi. bunun bir daha iyisi de var, temizlik bezini silip kurutan modeli, onun fiyatı 45+ üzeriydi ikisi arasında kalmıstım bu baya iyi çıktı.

  • delidiyorum  (10.05.24 14:11:06) 
Çöp istasyonlu olsun, ev büyükse hazne çabuk dolar, bi yerden sonra sıkıyor. İstasyonu daha nadir boşaltıyorsun.

Yüksekliğine bak, koltukların altına girebilir mi.

Halın varsa, tüy çeşidine göre halı performansı yüksek olanlara bak.

Mopu iyi olan avantajlı, kötü mop bi yerden sonra kullanılmıyor.

Fırça, filtre gibi sarf malzemeleri kolay ulaşılabilir mi, fiyatları nedir o da önemli. Ana fırça yıprandıkça performans düşer.

Yazılımı ile ilgili sorunları oku. Bendeki makina neabot, uygulama sıkıntılı, uğraştırıyor.
  • Bruce  (10.05.24 15:22:09) 
ben alırken bezli olması benim için önemli olmadığı için bezsiz model aldım ve bu tercihimden memnunum. özellikle kalın halılar varsa bezin işe yaraması için o halıların kaldırılması gerekir. yani tipik bir türk evinde pek ideal bir işlev olmayabilir.


  • harmanyeri  (10.05.24 15:50:09) 
Amaciniz neyse ona gore alin. Ornegin benim icin xiaomi mop 2 yeterli. Haznesi evi supurebilecek boyutta, mopu var. Tum evi hallediyor bir sarjla. Sarj istasyonunda buyuk bir alani kaplasin istemiyorum mesela, tv unitesinin altinda duruyor, kucuk bir alana sahip. Siz de ev buyuklugu + amac +konfor beklentiniz gibi durumlara gore filtreleyin.


  • mor oje  (10.05.24 16:38:30) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.