[]

üsküdar'dan ist havalimanına güzergah nasıl olmalı?

pazartesi akşamı üsküdar'dan yola çıkılıp marmaray ile yenikapı'ya gelinecek. ordan hacıosman metrosu'na aktarma yapılacak. şişli-mecidiyeköy durağında inilip m7 yıldız-mahmutbey metrosuna aktarma yapılacak. ordan da kağıthane durağında inilip m11 metrosuna aktarma yapılacak. güzegah seçimi doğru mu yapılmış sizce? her türlü tavsiye işe yarar.
 
Besiktasa gecip oradan gayrettepeye cikmak da bir secenek. Havaalani metrosu artik gayrettepeye kadar geliyor.


  • jnlbnnn  (30.03.24 13:11:22) 
teşekkür ederim, gayrettepe'yi öğrendiğim iyi oldu. valizim olduğu için vapur olayını tercih etymiyorum. peki havalimanı metrosuna hangi duraktan aktarma yapmak daha iyi? gayrettepe mi yoksa şişli-mecidiyeköy mü?


  • izole  (30.03.24 13:36:51) 
Havaalanı metrosuna Şişli-Mecidiyeköy'den aktarma yapılırsa burada yazıldığı gibi ekstradan bir aktarma daha giriyor, Gayrettepe ise direkt aynı istasyondan. Ek bir metro ücreti ödenmiyor. Gerçi Gayrettepe Metro istasyonundan havaalanı metrosu istasyonuna geçmek için baya bir yürünüyor ve istasyon da hayatımda gördüğüm en derin istasyon, bir kat daha inilse lava rastlanabilir.


  • d max  (30.03.24 14:20:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.