istanbul'daki favori kafe-bar larınız

istanbul'da yaklaşık 17.senem artık her yer aynı geliyor, oturup da bir yerde bi kahve falan içemiyorum

insan tabi alıştığı yerlere gitmek istiyor oralarda bayıyor artık

özellikle sevdiğiniz bir yer var mı? sürekli gittiğiniz ?

kahve veya bira patates

eskiden arka sokaklarda cosy yerler olurdu mesela artık hiç görmüyoruz...

kadıköy / piraye cafe'ye gidiyorum. (nazım hikmet kültür merkezi, ali suavi sokak)
bazen thales.

  • tabudeviren  (23.03.24 16:14:19)
caddebostan - pennylane

  • a7x  (23.03.24 16:21:15)
Montag-kadikoy
Bond-ortakoy
Taps-bebek
Rock n rolla- kadikoy
Juniper-mashattan
  • mor oje  (23.03.24 16:36:15)
Dopamine Coffee
bazen thales +1 (Kadıköy şubesi)
The North Shield - ama Koşuyolu Şubesi. Evime yakın olunca avantajlı oluyor benim açından.

Luwi House - Kadıköy - Kahve
  • put it in your appropriate place  (23.03.24 17:22:51)
montag, kült, hiç, jele, thales kadikoy gerci kadikoyde her yeri sicak buluyorum agac ev fln onun karsisindaki mekan da cok rehat
besiktas need coffee evim gibi rahat ve cok sakin

  • ala09  (23.03.24 23:42:55)
Beyoğlu - Balo sokak james joyce irish pub. evim gibiydi ist da yaşarken. mutfağı harikadır. bi de dart oynamaya bulaşırsan süper.

  • dorian greyfurt  (24.03.24 03:43:24)