Diş duşu denen cihaz faydalı mı

Efenims elamlar diş sağlığı konusunda fırçalamaktan öteye gitmmeyen bir insan evladıyım. 2. azı dişi denen dişimin kırık olmasından dolayı içine bişiler kacıyor surekli rahatsız ediyor tazyikli su ile cıktıgını fark edince bu diş duslarınında aynı işe yaradıgını ogrendım. Oncelikle faydalı mıdır gorundugu gibi illa kullanınız vardır. Ote yandan 600 700 liralık bir cihazla 2 bin liralık arasında çok fark olur mu ucuza kacmaya calısıyorum marka onerınız varsa sevınırm sagolun

yıllardır almaya karar verip verip vazgeçiyorum. şu marka bu işin en iyisi www.amazon.com.tr
binlerce de yorum var genel olarak çok memnun insanlar. yaklaşık 4 yıl önce falan da bu cihaz 2bin lira civarındaydı. bu sene bu fiyatlara gelmiş daha yeni.

  • veritaslibertas  (01.03.24 16:25:38 ~ 16:25:46)
www.a101.com.tr
bunda kullanıyorum. memnunum. şarjlı olması kolaylık ama haznesi bir küçük.

  • renegade  (01.03.24 16:36:41)
bende bundan var. çok memnunum.

www.amazon.com.tr
  • gabe h coud  (01.03.24 17:04:45)