mc donalds vs burger king

tr'de bunlardan hangisi daha iyi? us'de mc çok daha popüler, uk'de de gördüğüm hatırladığım mc çok daha yaygın ve bilindik idi ancak özellikle uk'de burger king çok kaliteli idi.

tr'de burger çok daha popüler. peki hangisi daha iyi?

ikisi de leş olmakla birlikte mc donalds daha leş.

  • ravenudon  (27.02.24 19:44:59)
İkisi de leş. Hangisi ucuzsa o iyidir

  • ferenc  (27.02.24 19:46:54)
ikisini karşılaştırıyorsak TR'de Burger King daha iyi.

  • false pretension  (27.02.24 20:12:22)
Trde ikiside çöp +1
Ama burger king daha az leş +1

  • basond  (27.02.24 20:14:26)
Türkiye'de şubeden şubeye değişiyor. Genel bir kaliteden bahsetmek mümkün değil. Burger King patatesi çok kötü. Kolası çok kötü. Aldığım tek menü Texas Smokehouse. McDonald's menü olarak zayıf ama kalite olarak bir adım önde. Türkiye'de bitmiş markalar.

  • dissendium  (27.02.24 20:16:03)
Türkiye burger king mc Donald's a nazaran daha kaliteli bundan sanırım Tab gıdanın etkisi var. İkisinde popüler fakat hangisinin daha popüler olduğu konusunda bir fikrim yok.

  • doharkoman  (27.02.24 20:20:04)
Her ikisi de gayet kötü ama son birkaç yıldır McDonalds kalite olarak daha iyi geliyor bana. Eskiden uzun süre Burger King daha kaliteliydi.
Ticari olarak Burger King Türkiye'nin daha başarılı olduğunu okumuştum bir yerde ama doğruluğuna kefil olamam.

  • michael_knight  (27.02.24 20:20:21 ~ 20:21:18)
bk daha iyi. muhtemelen burgerler menüler falan bize daha çok hitap ediyor. bunda çok fazla şubeleşmiş olmasının etkisi de büyüktür. tr'nin neredeyse her yerinde birden çok şubesiyle bk varken mcd az görüyorum.

  • paintov  (27.02.24 22:14:19)
burger king bir tık daha iyi. mcdonalds'ta çocukluğumdaki tadı bir daha bulamadım, en son yediğimde baharatlı garip bir tadı vardı. eskisi kadar güzel değil.

  • nothing in my way  (27.02.24 22:27:45)
açık ara mc donalds daha iyi. zorda kalmadıkça bk yemem.

  • durbidakka  (27.02.24 23:37:37)
Benim için açık ara Mc Donalds daha iyi. Burger King'in bu kadar beğeniliyor olması çok enteresan geldi, bana kauçuk kemiriyor gibi geliyor Burger King yerken. İkisi de tabi ki leş ama Burger King daha leş gibi geliyor.

  • pianeta  (28.02.24 08:43:12)
paket servis için konuşacağım çünkü bir restoranına gidip yemeyeli 10 yıl olmuştur ikisini de.

pakette mc fersah fersah önde. farklı lokasyonlarda söylediğim mc'ler hep belli bir standartın üstünde geliyor sıcak patates, dökülmemiş içecek vs. burger'da ise hep bir aksilik oluyor patatesin bir hamur topu halinde pakete dökülmüş olması ise bir klasik.

mc'in sorunu menü çeşitliliği yok ve daha az kampanya yapıyor bk'ye göre.
  • a darkness coming  (28.02.24 11:27:01)
ikisi de çok kötü. mcdonalds'ın burgerler'i burger king'e göre daha kötüydü sanırım. uzun zamandır yemiyorum.

biraz daha verip iyi bir hamburgercide yemek çok daha iyi.
  • ermanen  (28.02.24 12:06:16)
Mc donalds kesinlikle. ama o bile subeye gore degisiyor+1

bir ara burgerdan alma gafletine dusmusum ayni boyleydi koftesi. su goruntu bile hala tuylerim urperiyo
gidadedektifi.com
  • ala09  (28.02.24 15:15:40)