[]

Kulak Yıkatma Sonrası Tıkanıklığın Devam Etmesi

Herkese selam,

Gecen hafta kulak tıkanıklığı sebebiyle devlet hastanesinde KBB'ye gittim. Ozellikle doktor arastirip gitmeme ragmen farklı biri ilgilendi, kulagima bakti ve 1 hafta Serumex kullanıp ertesi hafta kulağımin yikanmasi gerektigini soyledi. Bugun tekrar gittigimde bu defa gecenki de olmamak uzere bambaska biri ilgilendi, kulağimi yikadi. Oradayken de tikanikligin gecmedigini soyledim ama Serumex kullandigin icin dedi, damlayi birak dedi. Fakat yikama oncesi ve sonrasi kulagim tamamen ayni. Bu durum normal gelmiyor. Daha once boyle bir durum yasayan var mi?


 
Ben 10 yıl önce falan yıkattım. Gliserin kullanmıştım ben de yıkatmadan önceki hafta. Yıkattıktan sonra da kulağım komple açılmıştı.


  • pianeta  (27.02.24 10:33:02) 
bir ara çok yıkatıyordum, bazı doktorlar aynen senin dediğin gibi biraz açtım, devamında da açılır deyip gönderiyorlardı. otifleks'in jel kıvamında kulak kiri spreyi var. onu bulabilirsen ondan ve kullan, bir daha doktora kulak kiri için gitmeyeceksin...


  • malheiros  (27.02.24 12:29:44) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.