küçük erkek cüzdanı (deri, dikey)

10 sene önce cengiz pakel'in bir cüzdanını almıştım. artık kenarlarından dikişleri falan atmaya başladı. yenilerine baktım malesef aynı deri kalitesi yok. plastik gibi olmuş. böyle yumuşak düz deri cüzdan bakıyorum.

küçük olmalı (para sığmasa da olur, nakit para kullanan mı kaldı)
dikey olmalı normal sıradan yatayda açılanlar gibi değil

bildiğiniz bir marka falan var mı bak dediğiniz? link falan olsa şahane olur.

benim cüzdan şu:

soz.lk

Roarcraft'a baksanıza bi, deri ürünleri baya kaliteli. Kartlık gibi olan modelleri de var cüzdanları da

  • nundu  (18.02.24 13:43:46)
strawderi de güzeldir.

  • pianeta  (18.02.24 15:28:12)
www.exentricuzdan.com
pahalı ama güzel. Daha kalıplı köşeli ince bu.

Ben bunun kopyası bi Türk markası almıştım "grande" diyor, gerçek deri ve bunun 1/3 fiyatıydı. 5-6 yıldır kullanıyorum hala tertemiz. Aha hala varmış:
www.hepsiburada.com
  • nhk ni youkosu  (18.02.24 16:00:59 ~ 16:01:54)
secrid'in birkaç modeli var bende çok memnunum, 5 adet kart, biraz banknot,kimlik,ehliyet için gayet yeterli, şimdi baktımda fiyatları bayağı artmış.
www.trendcuzdan.com
www.germirli.com.tr
  • sealth  (18.02.24 17:09:47)
Markanın başka bir cüzdanını kullanıyorum ve memnunum. Renk alternatifleri mevcut, değerlendirmenizde yarar var gibi

mont-craft.com
  • 10551037  (19.02.24 00:15:08)