[]

karamel yuva ariyor

merhaba, tam iki kez terk edilmiş (üzerinde iki adet çip vardı). biz onu otoyol kenarında bulduk ve şu an korumamız altında. insanlarla arası mükemmel, çocuklarla da çok iyi, mama söz konusu değil ise başka köpekleri pek umursamaz. kedi sevmiyor maalesef ki ama eğitime çok açık bir köpek. bizim hali hazırda baktığımız çok can olduğu için onunla özel ilgilenemiyor ve üzülüyoruz. o çok daha iyi koşullarda yaşamayı hak ediyor. gelip görüp tanışabilirsiniz kendisiyle. dişi ve kısır.


yer: istanbul-anadolu yakası
iletişim: 0539 839 23 3

ibb.co
ibb.co
ibb.co

 
Fotoğraflar açılmıyor. Diğer ilandakiler de açılmıyor.


  • pianeta  (16.02.24 10:39:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.