[]

erkek kedi kısırlaştırma ücreti

erkek tekir kedimizin kısırlaştırma zamanı geldi. hatta geç bile kaldık.

ankara'da bulduğum çok tavsiye edilen iyi bir klinik var. ameliyat için 3750 lira fiyat verdi. muayene ediyoruz, kan tahlili yapılması gerekirse veya siz yapılmasını isterseniz +3400 lira da o, toplam 7150 lira dedi. kan tahlili yapılmasına gerek yoksa sadece 3750 lira dedi.

arasam daha uygun fiyata yapanı da bulurum ama donanımlı bir klinikte tecrübeli doktorların yapmasını isterim.

fiyatlar çok mu abartılı, yoksa bu işin piyasası mı böyle?

not: kasım ayında sorduğumda aynı klinik 2500 lira ameliyat + 2500 lira tahlil = 5000 lira demişti. ama yaşını doldursun öyle yapalım ameliyatı demişti.

 
Biz 2018'de 600 liraya yaptırmıştık, o zamandan bu zamana düşününce bana makul geldi. Ameliyat oluyor sonuç itibariyle.


  • fraise  (10.02.24 16:30:11) 
Geçen bi arkadaşım istanbulda 6,500e, başka biri de 7500e yaptırmıştı. Normal sanırım.


  • turuncu tonlarda  (10.02.24 17:35:10) 
Kan tahlili yapılsa güzel olur, altta yatan bir şey varsa belli olur ona göre hareket edilir. Ama kan tahlili için +3400 biraz fazla gibi geldi. Gerçi hangi değerlere bakacak o da var tabi.


  • pianeta  (10.02.24 18:36:51) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.