ankarada muhteşem kafeler?

15 gün buralardayım. Gezmelik görmelik kafe ve etkinlik tavsiyeleriniz var mı ?

cso'da konser, varsa cermodern'de sergi.
roma temalı bir kafe var roma antico diye bahçelievler'de sıcak içecekleri fena değildi

  • black holes in the sky  (09.02.24 00:15:41)
faust coffee bahçeli, luigi's atakule

  • ala09  (09.02.24 10:25:38)
faust coffee +1

  • noxie  (09.02.24 11:11:39)
Faust y.rrak gibi bir yer. Niye övülmüş anlamadım. Roma antico da çöposlovakya klasörüne gider.

Bosco
Coffehub (bir özel üniversitenin maltepe kampüsünde, pasta fırın şefi okb derecesinde titiz birisi)
Cağ kebabı yemeye sitelerde koç cağ kebap var oraya gidin
Yine sitelerde konyalı tandır var o da müko
Anıttepede ninja kaplumbağa pizzası: new york pizza delivery. Brokoli roll=muazzam
Çiftlikte ya da picolette kokoreç yenir
Artisan pizza: mozz olabilir double zero olabilir. Stüdyo pizza hiç önermem yanlışlıkla bile gitmeyin
Bowl: huhu veya basil
Burger: 100 burger ya da k’sap burger (bahçeli-emek)
Kakule fena bir kafe değildi kızılayda.

Bunlar en aşağı beş yıllık mekanlar, sikik sabun köpüğü instagram işletmelerine gitmeyin.
  • herp  (09.02.24 12:00:58)
Faust ne anasını satayım. Ankara'daki en dandik kafe sıralaması sandım bir an.

Coffee Rost (Emek)
Coffee Project (Emek)
Penguen (Tunalı)
  • pianeta  (09.02.24 13:32:59)
Bilkent - Neuhaus
Atakule-Luigi
Kavaklidere- La Gioia
Chefmade Coffee House
  • hain kostokk  (10.02.24 22:26:08)