[]

Bu kediye ne olmuş olabilir?

Oradakiler "tüy dökmüş ama tekrar çıkar kesin, götürme bir yere" diye ısrar ettiği için veterinere götüremedim ama aklımda kaldı çocuk. Yavrum sokak kedisi, çevredekiler sadece mama veriyormuş. Biraz fingirdek olduğu için düzgün çekemedim fotoğrafları da.

ibb.co
ibb.co

 
mantar olabilir


  • my fault  (05.02.24 20:23:53) 
Mantar, egzama, pire, her şey olabilir. Veterinerin görmesi lazım her türlü.


  • pianeta  (05.02.24 20:27:17) 
yukaridakiler+1

boyleyse duzenli ilac tedavisi de uyguluyorlar veya mama degisikligi. boyle bi kellik her turlu anormal
  • ala09  (05.02.24 21:03:04) 
bizim benzer bir sorunu olan sokak kedimiz vardı. steroidli birkaç krem ve 1 ay kadar düzgün mama yiyerek iyileşmişti. veterinerin yorumuna göre esnafıan verdiği ev yemekleri - salçalı yemekler buna sebep oluyormuş.


  • orpheus  (05.02.24 21:42:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.