iphone 15 promax renk sorusu?

selam, inceleme fırsatı buldunuz mu? bulanlara bir sorum olacak. naturel titanyum çok kötü değil mi? beyaz ve bunun arasında kaldım açıkcası. naturel olan lansman rengi evet ama ne bileyim böyle bi çiğ gibi.

Bence güzel. Ama klıf kullanmayacaksanız bir dert olabilir bence bu. Kılıf kullanacak olduktan sonra çok da önemi kalmıyor bence. Hatta şeffaf kılıf kullanacaksanız titanyum daha da mantıklı, çünkü şeffaf kılıf en kalitelisini bile alsanız bir süre sonra sararacağı için, beyaz renk telefonda o sararma çok daha erken ve daha fazla rahatsız edecektir. Ama titanyumda sararma diğeri kadar göz tırmalamaz.

  • pianeta  (04.02.24 01:58:56)
naturel titanium kullanıyorum bence en iyi renk bu.

  • rentts  (04.02.24 06:31:34)
Bence -genel olarak- beyaz hariç tüm renkleri güzel oluyor. Ben siyah tercih ederdim.

  • pispinti  (04.02.24 18:15:48)